Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szoktátok csinálni?

Hogy szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
inkább a mindennapjaitokba visztek be nem annyira egészségesnek mondható élelmiszereket ha megkívánjátok, vagy tartotok rá egy eltervezett napot?
2021. jún. 13. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tervezett napom. Pláne, hogy cukorbeteg vagyok, kétlem, hogy a cukromnak jót tenne, ha minden egészségtelen kaját egy napra tennék. :D


Nem napi szinten, de pl. szoktam kenyeret, tésztát enni, süteményt (mondjuk általában teljes kiőrlésű lisztből, meg cukormentes dolgokat szoktam) enni, de általában beleillesztem őket a napomba. Pl. valamikor uzsonnaként szendvics vagy egy szelet sütemény, viszont az adott nap a többi étkezésnél zöldség-hús, meg ilyenek, szóval próbálok ott egészségesebb kajákat a többi étkezésnél. Szóval igen, nem zártam ki teljesen az ilyen dolgokat, csak próbálom minimalizálni az ilyen kajákat. Nekem ez így beválik fogyás szempontjából (és a vércukrom szempontjából is nyilván), nem látom sok értelmét annak, hogy minden egészségtelen kaját egy napra halmozzak be, pláne hogy annyira nem kívánom az olyan kajákat. Szóval na, ritkán kívánok egészségtelen kajákat, szóval fölöslegesnek tartok csak az ilyen kajákra beiktatni egy külön napot.

2021. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Beillesztem a mindennapjaimba. Számomra sokkal könnyebben tartható, minimális lemondásokkal jár, és hosszú távon szerintem sokkal kevesebb egészségtelen dolgot eszem így.
2021. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!