Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 180kg voltam leadtam 52...

Cr7real kérdése:

180kg voltam leadtam 52 kg-ot, jelenleg 128 kg vagyok de már négy hónapja nem fogyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Magasságom: 170 cm, Férfi

1 éve szobabiciklizek, most egy hónapja másik mozgás vállaok, tornázok napi 40 percet. De nem tudok fogyni már négy hónapja.

Étrendjeim (délután kelek):

Hétfő: Norbi túró rudi, melegszendvics barna kenyérrel zöldségekkel majd ugyanezt vacsorára.

Kedd: Tejszines csirkemell, majd vacsora melegszendvics barna kenyérrel zöldségekkel.

Szerda: Melegszendvics barna kenyérrel zöldségekkel és ugyanezt vacsorára.

Csütörtök: Durumtésztával, csirke pörkölt és vacsorán melegszendvics barna kenyérrel zöldségekkel.

Péntek: Szalámis Pizza, norbi update hamburger.

(Majd egy évig ezeket kajáltam, leadatam 52-kgot de mostanában nem megy.)



2021. jún. 18. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Le fognak pontozni, de ne törődj vele. Olvasd el a Sárga Kapszulát, hogy legalább elméletben tisztában legyél azzal, hogyan is kell ezt csinálni.
2021. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sárga kapszula? Az mi? :D
2021. jún. 18. 13:56
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Google: Sárga kapszula
2021. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk ebben baromi sok a szénhidrát, amit leírsz. Az összes szendvicset ki kéne váltani mással, maradjon max heti egyszer, az is szénhidrátcsökkentett legyen, ne barna.
2021. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy csak napi 2x eszel? És akkor is ilyen hizlaló vackokat, kenyeret kenyérrel?


Oké, nyilván ez jóval kevesebb, mint amit előtte ettél, de egyáltalán nem tűnik diétás kosztnak.


Egyébként mindenkinek, aki sokat fogy, vannak ilyen megtorpanásai. Egyik ismerősöm is így volt, lefogyott egy csomót, aztán megtorpant és nem ment lejjebb. Akkor felül kellett bírálnia a táplálkozását, és tovább tudott fogyni. Nagy darabból topmodell alkatú lett.

2021. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
10%
"leadtam" elé vesszőt teszünk a magyar helyesírási szabályoknak megfelelően.
2021. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Napi 3-5x egyél, minden nap legalább fél óra sport. Ajánlom, hogy változatosabban, rostban és fehérjében gazdag ételeket egyél.
2021. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Túl sok szénhidrátot eszel. Ne vigyél be ennyi kenyeret!!!! Nagyon sok.

Amiket előtérbe kellene helyezni:

Húsok, zöldségek, tojás, sajtfélék, túró, natúr joghurt, olajos magvak.

Ehetsz kenyeret de ne ilyen sokat, és cseréld le szénhidrátcsökkentettre.

2021. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Konzultálj szakemberrel a további fogyáshoz

[link]

2021. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy lefogytál az elején könnyen, hisz kb "semmit" nem eszel, ami értékes lenne. Most elértél a mélyponthoz, innen ezzel az étrenddel nincs tovább.

Hol vannak a hüvelyesek, gomba, túró, tojás, hús stb?

2021. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!