Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak még hogy nyárra...

Mit csináljak még hogy nyárra 60-65 kg (172 cm vagyok-73/74kg jelenleg) legyek?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve fogyizom és hát eddig 15-20 kg adtam le de most vhogy nem megy pedig sokkal többet sportolok.

Majdnem mindennap futok 40 percet+rubint réka has-azok mindennap(20perc),néha boxolok is meg súlyzózom.

Az étrendem:

reggel:1-2 db keksz

suliban csak almát eszem azaz 3ig

3kor főt ételt

5kor vagy ugyan azt mint 3kor vagy joghurtot(natur)+meggyet

Most arra gondoltam h minden étkezéd elött almaecetet iszom vízzel hátha segít egy kicsit.Meg most jön a nyár és mindennap megyek futni majd reggelenként.Vmi más ötlet ami segítene?

előre is köszi:)

(Nem tudom h lényeges e de most nézték meg a vércukor szintem és minden rendben van)


2010. jún. 2. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mondjuk egyél rendesen... sportolj rendesen... 1500kcal legalább vigyél be vagy akár kicsivel többet is ha rendszeresen, szabályosan végzed az edzéstervedet. ha nem fogysz akkor nem mozogsz eleget.. én naponta futok 1 órát, 1 vagy 2 pihenő nap belefér azért. reggel, délben jól bekajálok, este keveset eszek és fogyok.
2010. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okés sportoljak rendesen?nem elég ez amit leírtam?mindennap futás+rubit réka?mit csináljak még?már így is mindennap fáradt vagyok tőle..de azért köszönöm
2010. jún. 3. 00:23
 3/8 A kérdező kommentje:
ja 6 után nem eszek semmit max almát és 3 l vizet/teát iszom(zöld teát)
2010. jún. 3. 00:23
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

egyszerű a dolog azért lassult le a folyamat mert izmosodsz és e "liter" izom nehezebb mint 1 liter zsír

tehát szerintem nincs veled gond. amúgy a pálcika testalkat nem szép szerintem bár ízlésdolga:D

2010. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen intenzív sportolás mellett, még fogyókúra idején is kevés az a kaja amit megeszel. egyél sok fehérjét (tojás, sovány hús, hal, sovány túró stb) és zöldséget,gyümölcsöt minden mennyiségben! ja és nem csoda, hogy nincs energiád, ha reggel 2 kekszet eszel meg és utána csak 3kor eszel normálisan... reggelire nyugodtan mehetne teljes kiőrlésű kenyér csirkesonkával, sok zöldséggel, vagy zabpehely, joghurt, ilyesmik...
2010. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért vagy fáradt, mert alig eszel
2010. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
reggelire szerintem is egyél többet és inkább este kekszezzél... mellesleg ne aggódj, hogyha már 15-20 kilót lefogytál, utána sokkal nehezebb, mert már alig van miből...innentől már lassabban fog menni de menni fog :)
2010. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ne fogyókúrázz, a fogyókúrának a lényege az hogy elfogyasztod az izmaidat meg a vizet esetleg és ezért leszel könnyebb, de a zsir marad. egyél normálisan fehérjét zöldséget, kevés szénhidrátot. 1400-1500 kcal akkor is vigyél be ha nem csinálsz semmit. ha futsz 1 órát minden nap akkor pár 100 kalóriával több is mehet. nekem egy étkezés olyan 600 kcal körül van, régebben ennek a dupláját ettem és hát meg is volt az eredménye :D


90kg -> 70kg


sok sikert :)

2010. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!