Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet (ha igen, hogyan) ilyen...

Lehet (ha igen, hogyan) ilyen alakból-olyan? (kép lent)

Figyelt kérdés

Alakom: kb mint a képen szereplő 3. hölgyé

Cél: második vagy első hölgy alakja


Elérhető?


[link]


2010. aug. 26. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem az 1.csajnak kb 13-15%os a testzsírja,a 2.nak kb 20-22%,a 3.nak kb 30-35%.

Szénhidrátcsökkentéssel+edzéssel,a 3asból is simán lehet 2es rövid idő alatt,főleg hogy látszik a 3.csontozatán,normál testre hízott fel,mert a bokái és csuklói véknyak a derék-csípő arány is különválik és a térdkalácsa sem árulkodik robosztusabb csontozatról csak túlsúlyról.

2010. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:54

Ki szólta le a vékonyakat? Elolvastad egyátalán a kommenteket? Senki nem bántotta a vékonyakat!!! Szó nem esett róla!!! Te meg már egyből támadsz. Önértékelési gondjaid vannak? Azt kérlek ne itt éld már ki! Senki sem vitázik, te meg itt nekiállsz osztani az észt. Nagyon jól tudja mindenki h részben genetikai kérdés is h ki túlsúlyos és ki vékony.

Anyukám 44 kg és hiába zabál (nem eszik, zabál) nem tud hízni 1-2 kg-t sem. Én megiszok egy pohár vizet és máris szalad felfelé a mérleg nyelve. Azt meg hozzátenném h én nem meresztem itthon a seggem, igazolt sportoló vagyok heti 4 edzéssel és hétvégén meccsekkel. Úh azért azt se kell ennyi erővel leszólni aki meg alkatilag nem tud annyit vagy olyan gyorsan fogyni.

Erről ennyit!

2010. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ne vesszünk össze, kérlek Titeket! Nincs értelme. A hölgy gondolom olyan alkatú, mint az első személy a képen, így sérti a dolog. Na engem is, hogy kövér vagyok, szóval egy cipőben járunk, inkább adjunk egymásnak tanácsot a háború helyett. :)


Figyeljetek! Ha az jó, hogy vékony a csukló stb, akkor rendben vagyok, az megvan. Egyébként 54 kilogrammos voltam, de az új suli pár éve + munka megviselt, így az elmúlt évek alatt 75-re híztam. Sajnos, de belátom az én hibám, mert hagytam az életem szétesni. De beláttam és igyekszem módosítani.



Azt gondolom, és érzem is, hogy jobb nem futnom, fáj a térdem tőle, ez korábban nem volt így, akkor napi szinten futhattam.

Most így nem akarom terhelni, amíg el nem érem pl a 65 kilogrammot. Addig 2 naponta dvd torna Béressel és Rubinttal felváltva. Plussz, nem eszek lisztes, cukros ételeket. Kenyeret rég nem ettem már. Sok hús, zöldség, gyümölcs és tejtermék van az étrendemben. Kitartok.

2010. aug. 27. 10:16
 14/16 A kérdező kommentje:

Egy dolgon viszont nem tudom, hogyan változtassak , ha le is fogyok. 54 kilósan is volt egy súlyos gondom.


Sportoltam, tehát ez nem lehet baj. A combom szép izmos volt, kivéve a belső része, valamint a fenekem. Ez a 2 terület pöttyedt volt, főleg a fenekem. Hogyan tehetném teljesen kemény, szép popsivá?????A futás sem javított annó, csak minimálisan.

2010. aug. 27. 10:18
 15/16 anonim ***** válasza:

09:54, emészgesd még kicsit a kommentemet, meg amit előtte írtak. Szerinted a képen lévő első nőre tett "ropi" megjegyzés mi, ha nem sértés?

Köszönöm, de nincsenek önértékelési zavaraim, nincs is miért. :P

De látom a sok zsírgombócnak szúrja a szemét az igazság.

Igen! Egy pohár víztől tényleg felszalad a mérleg nyelve! De nem 10 kg-t. A víznek is van súlya, de ne röhögtesd ki magadat, hogy attól hízol.

Kit érdekel mennyit sportolsz, nem csak az számít. 2 éve járok spinningelni is. Volt egy lány, aki 70 kg-mal kezdte el az edzéseket, heti 4x, de mellette aerobicozott is heti 1x. De hiába, mert egy svédasztalnyi kaját befalt az edzések után. Meg napközben is egésznap csak zabált, imádta a csokit, és a rizsfeljújtat,császármorzsát, és a társait. Fél évvel később már jóval 80 kg felett volt a súlya, aztán abba is hagyta a sportokat, mondván nem ér semmit..

2010. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Oké, leropizták. De te vagy a képen? NEM! Ha meg igen akkor ez van. Neked is el kell fogadni h nem mindenkinek tetszhetnek a vékony csajok. Te a ducikat szólod le, ők meg téged. Ez így is fog menni míg világ a világ. Azonban vannak kivételek akik nem szólják le a vékonyakat, és törekednek rá h ők is egységesek legyenek. De te általánosítottál! Azért nem kéne...

Ki mondta h a víztől hízom? Szövegértés?... Ez egy "szemléltetés" volt arra h nekem vigyáznom kell h mit eszem és mennyit. Amire nagyon is figyelek!!! Lehet h te többet eszel mint één, de alkatilag szerencsés vagy és nem hízol. Én igen... Ez ilyen, ezt dobta a gép.

Inkább örülj h neked nem kell figyelned az étkezésedre!

Szép napot!

2010. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!