Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy akarok fogyni, hogy...

Úgy akarok fogyni, hogy közben a mellemből nem akarok leadni? Honnan tudhatom, h nekem fog lemenni belőle vagy sem?

Figyelt kérdés

Vajon ez lehetséges?

Vagy van olyan praktika, ami használ?

Ha minimális megy le, az még elmegy. Csak ne sok.


Vagy az úgy működik, hogy fogyok és ha észre veszem, hogy megy le akkor abba hagyom?


Nem tudom segít e, de homokóra alkat vagyok. Nagy, de nem óriási mellek, kisebb fenék és kb mindenhova hízok. Combra leginkább, illetve felkarra, csípőre. A többi helyen is van látszik, de ezeken a legjobban.


Ha tudsz segíteni, tanácsot adni, köszi!!!



2021. júl. 5. 00:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Milyen a család genetikája? Nálunk a többség nagymellű, amióta fogyni kezdtem 2 számmal kisebb nadrágot hordok, de a mellem még mindig nem mentek lejebb. Ha előtte is nagyok voltak esélyes, hogy később is azok lesznek
2021. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A családban többnyire nagy mellűek vannak. Bár anyu részéről nem igazán tudom. De itt is mindenki elhízott szóval...

Mint már említettem nem tudom milyen volt hizas előtt, mert a legkisebb 70 kg volt.


Remélem igazatok van és 10 kg nem látszik meg.

2021. júl. 5. 09:54
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha híztál a melledre akkor fogyni is fogsz onnan, a mennyiség majd akkor derül ki ha eléred a kívánt súlyt. Én pl egyáltalán nem hízom mellre, de a hátamra és oldalamra igen, tehát pl 70B helyett 85B kell.
2021. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ha 5 kgnál nem lett kisebb ezután sem lesz kisebb nem?

(Mellet megmertem ill a mell alatt és elvileg ha a különbség ugyan akkora akkor a mellemből nem ment le) ez egyrészt igaz? Bár gondolom az. Másrészt az első kérdés adott.

2021. júl. 6. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!