Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 5kg-ot 2...

Hogyan tudnék leadni 5kg-ot 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Tavalyhoz képest felszedtem kb 8 kg plusz súlyt. Mivel ha nem is rendszeresen, de azért jártam edzeni így ez nem tisztán zsír, de valószínűleg a java az. Egyébként 182 cm magas vagyok és most 86 kg. Tavaly 78 kg voltam.

Tavaly vettem egy nagyon drága inget, amit a bő két hét múlva lévő eskuvőre fel szeretnék venni. Sajnos kihíztam. Nem az én esküvőm, de szeretném azt felvenni😀

Milyen ötletet tudtok tanácsolni? Futni egyébként járok, illetve hetente edzeni is. Fehérje van itthon, h be tudjam vinni a napi fehérjemennyiséget.

28F


2021. júl. 5. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél új inget, nem érdemes éheztetni magad.
2021. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A fogyás rámférne azért. Tavaly lapos hasam volt, most pedig nagyon nem...

Jobban is éreztem magam tavaly. Szval jó motiváció az az ing😀

2021. júl. 6. 00:03
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Tényleg ne sanyargasd magad, csak nem olyan nagy a pocakod, hogy mindenki azt nézze.

Ráérsz az esküvő után ledobni pár kilót. :D

2021. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2%
Vidd le a szemetet
2021. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Vágd le az egyik lábad. Nem hiszem, hogy pótolhatatlan az az ing. Vegyél másikat. Annyit tudsz tenni, hogy megpróbálsz tudatosan étkezni, fuss, eddz! Hajrá!
2021. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Én amikor covidos voltam, 8 nap alatt fogytam 6 kilót ☺️

De az ellenségemnek sem kívánom, amit átéltem akkor.

2 hét alatt amúgy nehéz. Ha koplalsz, és lemegy max. 1-2 kiló, utána egyszer csak rádjön a zabálhatnék, és mégtöbb kiló leszel 😃

2021. júl. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Heti 1, max.1,5 kiló, ami még egészséges. Jó motiváció az ing, de ne két hét alatt. Az esküvőre vegyél fel másik inget. Aztán majd később használod a motivációs ingedet. Kitartás!
2021. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Hiába menne le rólad 2 hét alatt az 5 kiló, nem fogsz beleférni az ingbe, mert a leadott súly nagyja izom lesz, aminek nem túl nagy a térfogata. A pocak maradni fog. Zsírból fogyni csak lassan lehet.
2021. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehet azt gyorsan is, celebjeink reklámozzák a zsírleszívást.
2021. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Ne egyél, max 1-2 paradicsom naponta, meg rengeteg víz, ha megéhezel akkor is igyál 1 pohár vizet, és annyi, meg minimális sót 1x-1x tegyél a vízbe.
2021. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!