Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok.155 cm és 55...

14 éves vagyok.155 cm és 55 kg.2 hét alatt szeretnék leadni 5 kg-ot zöldség és gyümölcs diétával? Folyton bántottak a súlyom miatt, le disznóztak, csúfoltak. Ezt megelégeltem!

Figyelt kérdés
12 évesen 150 cm voltam, és 65 kg-ot nyomtam. Azóta 15 kg-ot fogytam azzal,hogy elhagytam a kenyeret,futottam,tornáztam,fociztam stb. Nem ettem csokit,chipset stb. Őszintén szólva ,csak tetszeni akartam egy fiúnak,akibe szerelmes voltam? Idén kiderült,hogy a fiú még így is 15 kg fogyással egy kövér "disznónak" gondol,és az osztálytársaim is. Nem vagyok elhízva csupán egy kis felesleg van a csípőmön, a combomon.Nincs nagy hasam.Nem vagyok disznó :( 2 hét van az iskoláig és szeretnék addig fogyni 6kg-ot azzal ,hogy zöldség,gyümölcs diétára váltok? Pl: Hétfő : Zöldség nap .( Ezalatt paprikát,paradicsomot,répát,uborkát értek) Kedd: Gyümölcs nap ( Ezalatt szilvát,szőlőt ,dinnyét értek) Még plusz napi 3 liter csapvíz vagy ásványvíz .Nem akarok drasztikus diétába kezdeni, sem koplalni,de már mást nem tudok kitalálni,hisz már annyi meg annyi mindent kipróbáltam. Szerintetek lemehet 2 hét alatt 6 kg? 2hét múlva,ha megállok a buszmegállóba látni akarom az osztálytársaimon,hogy csodálkoznak,hogy hirtelen megbánnak mindent amit tettek velem, és ,hogy a fiú is vegye észre mit veszített .

2014. aug. 17. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz drasztikus diétába kezdeni? Pedig pont arra készülsz!


Kérlek szépen, felejtsd el. Egyrészt a rengeteg gyümölcs nagyon nem jó, ha fogyni akarsz, mértékkel szabad csak fogyasztani a gyümölcscukor miatt.

Másrészt fejlődő szervezet vagy, minden tápanyagra szükséged van! Ha nem kap elegendő tápanyagot a szervezet raktározni fog, tehát nem fogsz fogyni, sőt. Aztán ha meg elkezdesz normálisan kajálni jönnek fel a kilók. Hidd el, nem megoldás!


Alapvetően heti 0,5-1 kg fogyás a reális, tehát 2 hét alatt 6 kilót sehogy nem fogsz lefogyni. Semmilyen drasztikus diétával, semmivel, csak magadat teszed tönkre vele!


Értem, hogy rosszul érint a sok kritika, de tartósan és egészségesen csak életmódváltással lehet fogyni. Nem kell diétáznod, nem is szabad, hiszen fejlődő szervezet vagy!

Egyél változatosan, naponta 5x, igyál sok vizet. A nasikat továbbra is mellóz, és mozogj sokat. Légy kitartó, menni fog, hidd el. :)

De ne vonj meg semmilyen tápanyagot magadtól!!

2014. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves válaszoló :)
2014. aug. 17. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Hidd el, ha igazán vékonyra fogynál, akkor se bánnák meg a beszólásokat! Ezért felesleges koplalnod.
2014. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszod?!
2014. aug. 17. 22:01
 5/5 anonim válasza:
Bár nem mai kérdés, de azért írom: Annyi finomhangolásra van szükség, hogy kellene állati eredetű ételeket enni (hús, hal, tojás), legalább az ételek harmada belőlük álljon, de lehet akár a fele mennyiség is. A zsírraktározás mértéke részint a szénhidrátbevitel mértéktől függ, így jó az, ha a kalóriabevitel jelentékeny része fehérjéből és zsírból áll.
2015. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!