Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 5kg-ot 2...

Hogyan tudnék leadni 5kg-ot 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Tavalyhoz képest felszedtem kb 8 kg plusz súlyt. Mivel ha nem is rendszeresen, de azért jártam edzeni így ez nem tisztán zsír, de valószínűleg a java az. Egyébként 182 cm magas vagyok és most 86 kg. Tavaly 78 kg voltam.

Tavaly vettem egy nagyon drága inget, amit a bő két hét múlva lévő eskuvőre fel szeretnék venni. Sajnos kihíztam. Nem az én esküvőm, de szeretném azt felvenni😀

Milyen ötletet tudtok tanácsolni? Futni egyébként járok, illetve hetente edzeni is. Fehérje van itthon, h be tudjam vinni a napi fehérjemennyiséget.

28F


2021. júl. 5. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
#10 te normális vagy?!
2021. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen!
2021. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8%
Béna társaság. A 10-es tényleg értelmes ötletet adott. Nem kell zabálni, csak inni és hopsz, lefogy. Tök véletlen, ugye? De ha úy is akar maadni akkor életmódváltás kell, mindenekelőtt rúgja ki a széket maga alól.
2021. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!