Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónapja kevesebbet eszem...

3 hónapja kevesebbet eszem semmi haszna. Elhatároztam, hogy semmit nem fogok enni 2-3 hétig, hatha segít. Szerintetek?

Figyelt kérdés

175cm, 86kg vagyok. 10kilót kéne leadnom, ez a 10kiló 1hónap alatt jött fel!

17 éves fiu vagyok április óta diétázom, nem híztam, de nem is fogytam max 1kilót. Elegem van hogy el vagyok zsirosodva, így nem fogok semmit sem enni. Ha az ájulgás kerülgetne, megeszek egy szelet kenyeret.

Ha ez sem sikerül fogok egy baltát és lecsapdosom a hatalmas nagy combomról és seggemrol a hájt.



2021. júl. 8. 02:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem kevesebbet kell enni, hanem kaloriat kene szamolni es sportolni. Semmi ertelme az ehezesnek, jojozni fogsz, duplajat hizod vissza, amikor majd ujra eszel.
2021. júl. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Argloss ***** válasza:
72%

A test alkalmazkodik. Ha nem viszel be elég tápanyagot, akkor lassabb fokozatba kapcsol és ráfekszik a raktározásra. El lehet érni azt, hogy kevesebbet eszel és hízni kezdesz tőle... Aztán ha nagyon túlzásba esel, akkor lesznek hiánybetegségek, esetleg annyira tönkreteszed magad, hogy maradandó betegség is kialakul.

Ha fogyni akarsz, akkor egyél egészségesen, figyelj oda a vitaminokra és mozogj sokat.

2021. júl. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
3 hét egyáltalán nem evésed esetén fogyhatsz annyit, hogy könnyítesz a koporsóvivők helyzetén.
2021. júl. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 vantel ***** válasza:
7%
Ezt víz böjtnek hívják. Még egészségessé is válhatsz tőle!
2021. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
30%
Szia! Ajánlom a liberàlis ketogén diétát. 66kg ról indultam, most 59-nél járok.
2021. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen gyors hízásnak egészségügyi okai is lehetnek, leginkább a pajzsmirigy tud ilyet csinálni. Ezt érdemes lenne ellenőriztetni.

Három hét nem evés azért komoly kockázatokat rejt, semmiképp nem szabadna ilyen böjttel kezdeni tapasztalatlanul, max 2-3 napossal.

2021. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
ahogy a #6 mondja, ha a pajzsmirigy a ludas, akkor gyógyszeres kezelés nélkül nem fogsz fogyni, akármit csinálsz, a koplalás meg sose egészséges.
2021. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
73%

Annak semmi értelme, ha nem eszel napokig. Már csak azért sem, mert akkor a szervezeted a zsírt fogja raktározni, az izmokat meg felemészteni. Minél rendszertelenebbül eszel, annál inkább hízni fogsz, mert a tested raktározza a kaját.


Ha a 10 kg 1 hónap alatt ment fel, akkor érdemes lenne megnézetni a pajzsmirigyedet, hátha az szórakozik. Ha egészségileg rendben vagy, akkor kell elkezdeni gondolkozni a megfelelő táplálkozáson.


Diétával nem nagyon fog menni, életmódot kellene váltani.


Első körben étkezz rendszeresen, inkább egyél háromóránként KEVESET, minthogy napi 1x telezabáld magad.


Én most fél év alatt szabadultam meg 15 kilótól úgy, hogy kiiktattam a fehérlisztes cuccokat, esténként meg eljárok futni. Nem éhezem, nem diétázom, csak rendszeresen eszem kevesebbet és mozgok.

2021. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Azon kívül, hogy a vádlimra szedtem fel hatalmas izmot nem vált hasznomra a futás.

1-2kgt fogytam vele max. A mellem elég nagy fiú létemre, a combom meg majdnem akkora mint egy lépcsőház a fekenem meg azért fiú létemre... Ismételten gáz, és ezt nem csak én látom, mások is mondták.

Jóval kevesebbet eszem, többet mozgok reggel és este futok, semmi nem használt. 1500kcal bevitel se segít.

Így csak egy kiút maradt, a 0kcal, olvastam hogy ez muszáj segítenie, itt gyakorin is voltak sikertörténetek ebből.

2021. júl. 8. 11:06
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Dőreség, de saját kárán tanul mindenki :)
2021. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!