Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik ha egy hónapig...

Jsjsjssjsjsj kérdése:

Mi történik ha egy hónapig vagy három hétig ezt a diétát követem?

Figyelt kérdés

Reggeli :. egy alma

ebéd :. egy édesburgonya

vacsora :. tej

és emellett meg sportolnék is ( versenyszerűen boxolok )

lenne valami eredmény azon kívül, hogy rosszul lennék? fogynék valamennyit?

egy hónapig kövessem ezt a diétát vagy 3 hétig? melyik lenne a jobb?

milyen egészségügyi problémáim lehetnek belőle? ( lány vagyok )

nem kérek negatív megjegyzéseket tudom, hogy nem egészséges.



2020. nov. 5. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszitessz egy csomo vizet, es izmot, a szervezeted zsir raktarozasra kapcsol, rosszul leszel. Kb ennyi
2020. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 het eleg ahhozs is, h kihulljon a hajad, ha erzekenyebb vagy ra
2020. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz erőd a sporthoz.
2020. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hülyeség, ahogy van! És ezt te pontosan tudod! Mitől olyan fontos neked, hogy most azonnal lefogyj? (Mellesleg nem fogsz.) Milyen előnyt hoz az életedbe, ha 3 hét alatt mondjuk 3 kilóval kevesebb lennél? Pont ettől a 3 kilótól fog álmaid férfija szeretni?
2020. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérsz negatívat mert tudod, hogy amit csinálni akarsz egy jó nagy baromság. Ne haragudj, de ezek alapján nekem az jött le, hogy te szimplán csak hülye vagy.
2020. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit ezzel lefogysz azt ennyi idő alatt normális táplálkozással is elérheted. A koplalástól csak raktározni fog a szervezeted, és az izmaidat kezdi bontani.
2020. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Már egy kérdés kapcsán egyszer válaszoltam hasonló jellegű témában.Volt egy nagyon nehéz időszakom (anyukàm beteg lett,szakított velem az akkori párom egyik napról a másikra,anyagilag nullán voltam és buktam egy nagyon fontos vizsgát).Mindez úgy jött ki rajtam,hogy teljesen elment az étvàgyam.Napi 6-700 kcalt ettem,de volt hogy csak egy üveg bort ittam egész nap. 55 kg-ról 47-re fogytam egy hónap alatt.(170 cm vagyok)Három hét múlva fele annyi hajam lett,a körmeim nem nőttek az ujjbegyeim végéig (csak a feléig de hosszàban törtek),a bőrömön meg pikkelysömör szerű képződmények keletkeztek (a fülemnél meg a könyökömnél).Nyilván a stressz is közrejátszott,meg nyilvàn nem így alakult volna a helyzet,ha szedtem volna multivitaminokat.Utàna 6 hónapig nem volt menstruációm.Kb ennyire tönkre lehet menni egy hónap alatt.
2020. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális válaszokat, hálás vagyok.
2020. nov. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!