Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok táplálkozási tanácsadó...

Sok táplálkozási tanácsadó miért van elhízva?

Figyelt kérdés

Jókat mulatok ezen amikor az illető papíron táplálkozási tanácsadó, étkezési szakértő, dietetikus etc.


Aztán vagy kifejezetten elhízott, vizes, zsíros vagy ha vékony is, de az skinny fat kategória, nulla fizikum, nulla izom.


Aki saját magán nem tud segíteni az hogy akar másokon?



2021. júl. 10. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán tudok logikus választ adni.

Ez is egy válaszható szakirány az egyetemen.

Azt eltudom képzelni hogy sukuk azért választja ezt a vonalat hogy maguk is letudjanak fogyni de a fogyáshoz erős elhatározás is kell.

Végül meg: pénzt is kell keresni ezért elvállalják a munkakört ami nem baj, a baj az hogy a táplálkozási tudomány is folyamatosan fejlődik. Azok az orvosok akik nem naprakészek azok rossz tanácsot adnak.

2021. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki adott esetben tudja hogy kellene egészsêgesen táplálkozni mert megtanulta a suliban az anyagot, még nem biztos, hogy be is tudja tartani.

Az érzelmi alapú evés, és az ennek nyomán kialakuló ételfüggőség ( ha kialakul) sokakat utólérhet, a legnagyobb professzorokat, tudósokat is akár. Az ilyesmi sokáig nem is tudatos, kvázi akkor jössz rá, hogy gáz van, amikor már késő. Én sem éreztem hogy függő lennék, csak amikor elkezdtem leszokni. Szinte azonnal jöttek az elvonási tünetek.

2021. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!