Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri táplálkozás...

Szerintetek megéri táplálkozási tanácsadásra fizetni?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata vele?
2021. júl. 14. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha fogyni akar valaki, és egy étrendért fizet, az megéri szerintem, meg hasznos is. Nem véletlenül vannak dietetikusok. A legtöbb ember nem ért a normális egészséges és hatékony fogyókúrához, így hasznos lehet egy hozzáértő tanácsát kikérni.
2021. júl. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én 16 éves korom óta olvasok a táplálkozásról (most 30 vagyok), biztosan nem költenék ilyenre. Ez annak való, akinek vagy valami speciális gondja van, vagy teljesen hiányos ismeretei vannak.
2021. júl. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 vantel ***** válasza:
11%

Nem bonyolult.

Szádhoz emeled az ételt, harapsz belőle egy kényelmes méretet.

Fogaiddal zúzni,őrőlni kezded.

Amikor tejpép állagúra összezúztad lenyeled.

Ha nem kapkodsz akkor addig csináld amíg el nem múlik az étvágy. Ha kapkodós vagy akkor kb 1 kinyitott tenyérnyi mennyiséget egyél.

Ha végeztél, 4-6 órán keresztül táplálékot ne vegyél magadhoz.

Alvás elött se .

Kerüld a mesterségesen finomított ,vegyszerekkel megrontott ételt.

Olyat egyél elsődlegesen amit nyersen gusztusosnak találsz!

Rövidített változatban ennyi.

Ez a leírás az egészségért történt.

Ingyen adom

2021. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem megéri. Neten utána tudsz olvasni táplálkozási tanácsoknak, de esélyes, hogy pár oldallal később pont az ellenkezőjét fogod megtalálni, mint, amit elsőre olvastál. A táplálkozási és fogyókúrás csoportok tele vannak mindenféle egymásnak és olykor önmaguknak is ellentmondó elmélettel, úgyhogy jobban jársz, ha egy szakembert keresel fel. (igen, és mindenki úgy kezdi, hogy a szakemberek nem értenek hozzá, de nálunk az igazság)
2021. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
#4 nem akarok vitát indítani, de sok táplálkozási tanácsadónak remek youtube csatornája van, ami nagyon sokat segít, ha van egy alap tudásod, minek ehhez fizetni? Max akkor éri meg szerintem ha speciális étrendet kell kidolgozni, mondjuk többféle ételallergiád van, esetleg emellé társul egy cukorbetegség, vagy inzulinrezisztencia, szóval egy ilyen speckó esetnél el tudom képzelni hogy van értelme. De nem lebeszélni akarok senkit.
2021. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még várok, hátha kapok még, mert eddig nagyon megoszlik a vélemény
2021. júl. 14. 12:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor megpróbálok máshogy segíteni, hogy dönts. Keress rá youtube-on Klaudia Such-ra, ő egy táplálkozási tanácsadó, és nutrition coach. Nézegesd a videóit, és ha tetszik, de úgy érzed kevés, akkor lépj vele kapcsolatba, neten keresztül is segít, de ha már kinéztél valakit, akkor az is jó.
2021. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy az ember amúgy napközben mivel foglalkozik, mennyi szabadideje van. Minden információ ott van ingyen is az interneten, a könyvekben. Csak ezekből kiszűrni a hasznos részeket az időbe telik. Akinek nincs ideje és jó fizetése van, valószínűleg anyagilag is megéri fizetni érte. Mert akkor fél óra alatt annyi hasznos infót kap, amit lehet hogy csak 1 napnyi olvasgatás után tudna megszerezni.
2021. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, bocsi, még egy dolog! A weboldaláról le tudsz tölteni általa összeállított segédleteket is, na mostmár mindent leírtam szerintem. Egyébként ahogy látom, neked megérné szerintem egy szakértő, mert úgy látszik bizonytalan vagy.
2021. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ingyen nem találsz olyan életmódot ami neked beválik akkor persze megérheti, fizess érte, hisz az egészségedet szolgálja a befektetés, és hosszútávon jobban járhatsz.
2021. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!