Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet 155...

Mennyi idő alatt lehet 155 kg-ról 100 körülre lefogyni?

Figyelt kérdés
Viszonylag magas vagyok (180cm), és arányosan oszlik el a felesleg, de ez azért már zavaróan sok, érzem, hogy hamar fáradok. Mit javasoltok, amivel fel lehet gyorsítani? A csirke/rizs kombináción túl, mert azt nem igazán tudom megenni.

2021. júl. 19. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

1-1,5 év. Először is elmész a háziorvosodhoz kivizsgálásra, elmondod, hogy fogyni szeretnél. Napi 1 órát sétálsz minden nap.

Az étrend a legbonyolultabb, ha ennyire nulláról indulsz, lehet, hogy érdemes lenne dietetikust keresni.

2021. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem 1 év alatt simán, mivel nagy a fölösleg, de őszintén, szerintem hamarabb is. Én 112-ről fogytam 89-re kb. 4-5 hónap alatt. Az 23 kiló. Ebben az elkövetkezendő félévben még 20-at tervezek leadni. Szóval a végén kb. egy év alatt lefog menni 43 kg. Szerintem neked 55 simán sikerül egy év alatt, de lehet több is.


Amúgy meg számolj kalóriát, nem csirkemellen és rizsen kell élni, az hülyeség.

2021. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

Kérj orvosi segítséget, semmiképp se állj neki egyedül.

Itt egy jó link:

[link]

2021. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyéni, hogy ki milyen ütemben fogy. Nekem pl 28 hónap volt lemenni 170-ről , 74 kilóra. Nőként, anyagcsere zavarral és egyéb hormonproblémákkal. Más meg 13 hónap alatt 100+ kilót lefogyott.

Egyébkênt teljesen mindegy mennyi idő alatt, csak kezdd el az életmódvàltást ha eldöntötted, és az egészséged legyen fontos.

2021. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy év valószínűleg elég lesz, ha jól csinálod, de tényleg érdemes lenne orvossal konzultálnod. Esetleg egy-két vizsgálatra is elküld, mert ha valamilyen anyagcserebetegséged van, akkor speciális diéta fog kelleni a fogyáshoz. Meg azért is jó ez, hogy ha megereszkedne a végére a bőröd, akkor tb-re lehessen műttetni, ha akarod. Lehet, hogy dietetikushoz is be tud utalni.


Csirkerizs meg nem kell, a dietetikus se ezt fogja javasolni (hanem valószínűleg azt, hogy negyed tányér hús, negyed tányér barnarizs/krumpli/bulgur stb., fél tányér zöldség). A zöldségeket nagyon változatosan el lehet készíteni, amíg az orvosi vizsgálatok eredményére vársz, már elkezdhetsz új zöldséges ételeket kipróbálni.

2021. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Akár fél év alatt, ha elég kitartó vagy. Nagy súlyfeleslegből nagy fogyás várható az első hónapokban!
2021. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora súlyból ez fél év alatt simán lemegy.
2021. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azok akik szerint fél év alatt lemegy mernék ezt arccal vállalni? Ez több mint 2kg lenne hetente, napi +2000kcal deficit. Ami lehetetlen hosszú távon, hacsak nem kórházi körülmények vannak. Egy ekkora ember egészségesen nem tud létezni egy 10 éves kislány kalória mennyiségével. Nem beszélve hogy hogy nézne ki, így is mindene meg fog ereszkedni, akkor meg olyan lenne, mint egy sharpei, aki a halálra készül..
2021. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem éhezésben, hanem mozgásban kell kihozni a kalóriákat. Egy annyira súlyos egyén kisebb mozgástól, megerőltetéstől is sok kalóriát eléget! Ezért biztos vagyok benne, hogy lemenne 100-ra fél év alatt, ha rendszeresen mozog. A bőrfelesleg még mindig jobb, mint a túlsúly, de azt meg lehet műtetni is.
2021. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ekkora súllyal nem lehet intenzíven mozogni, legfeljebb személyi edzővel. Szétmennek az ízületei!
2021. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!