Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti fel kilo minusz?

Heti fel kilo minusz?

Figyelt kérdés

165cm vagyok 58 kilo no

Par kilot le szeretnek adni (2-3)

Mivel nem erzem igy jol mgm..

3napja kezdtem es mindennap 3km futok(30 perc)

Majd itthon tavajgyakorlatokat vegzek hasra es fenekre

Reggelim:

2-3 tojas (főtt/sült)sargaja nelkul,emelle paradicsom ubroka es paprika

Ebéd:

Eppen amit fozunk persze mertekkel!

De ha nagyon "hizlalo" akk nem eszem,potolom massal mondjuk levesel sok zoldseggel

Vacsora:ubi sali

Legutolso etkezesem fel 6!

Ezutan mar nem is eszek

Szerintetek sikerul igy 7 nap alatt fogynom fel kilot?



2021. júl. 22. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talan
18 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%
Tojásból pont a lényeget hagyod ki, így csak színtiszta fehérjét viszel be.Az ecetes uborkasaláta sem tesz túl jót a gyomornak a savassága miatt.Nem tudom hogy szoktál futni, de hogy 10 percig futsz 1km-t azt kicsit furának tartom, 10 perc alatt nagyobb távot teszek meg séta tempóban.
2021. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem eszel 2 egész tojást reggelire? A zöldség leves nem ebéd, nincs benne fehérje, és érdemben kalória sem. Új kérdés, hogy mi a hízlaló ebéd? Az meg kiveri a biztosítékot, hogy az uborkasaláta neked vacsora, szigorúan fél 6-kor. Ezt eheted vacsora mellé, akár este 10-kor is, nem fogsz tőle hízni.

Ez éhezés, ilyen napi étkezés nincs 500kcal, ezzel épp nem halsz meg!

Nem ártana némi tudatosság.

2021. júl. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első két válaszoló pontosan leírta, hogy mi a gond, ezt gondold át jobban - és edd meg a sárgáját is :)


Miért kellene ilyen gyorsan fogynod, ha csak pár kilót akarsz? Lehet, hogy kicsit több izom kellene csak, hogy formásabb legyél - ehhez pedig elegendő kaja (hangsúlyozottan fehérje) és súlyzós vagy saját testsúlyos edzés kellene.

2021. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó a súlyod a magasságodhoz az adatok alapján, de ettől még lehet rajtad kis felesleg. Ne így akarj fogyni, ez drasztikus, éhezés. Egyél többet, és mozogj sokat! (A fél óra = 3 km-t én sem értem, talán elmértél valamit.) Olvasgass utána a dolgoknak, hogy képbe kerülj, mert ha sikerül is ezt tartanod, rögtön mind visszajön majd (vagy inkább több), ha abbahagyod a diétát. Ehetsz esze fél hat után is, egészen nyugodtan!

Sok sikert :)!

2021. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!