Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a nő lehetne a példakép...

Ez a nő lehetne a példakép minden fogyókúrázónak? (több mint 360 kiló mínusz)

Figyelt kérdés

[link]

7 perctől



2021. júl. 16. 00:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha saját erőből fogy le bárki, és nem volt gyomorszűkítő műtétje akkor igen, lehet.
2021. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen műtötték... Úgy bárki le tud fogyni.
2021. júl. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Mire lenne példakép? Arra, hogy valaki felhízlalja önmagát ?
2021. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
#1 extrém helyzetekben extrém megoldások kellenek. ekkora súlynál sajnos nincs igazán más módja a fogyásnak. akik ennyi kalóriákat esznek neponta, azoknak a gyomruk is hatalmas. ha hirtelen nincs megtöltve, az elég nagy szenvedést jelent, gyomorégés, stb. pici gyomrot könnyű kevés kajával megölteni. persze mondhatnád, hogy sose kellene ekkorára hízni, de ezeknek az embereknek komoly mentális bajaik vannak.
2021. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Még most is dagadt és ronda. Nem példakép.
2021. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ugyan nem példaképem.
2021. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem Tara Costa a fogyós példaképem
2021. júl. 16. 11:16
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Micsoda csodás családi körülmények. A nővére rendszeresen verte és végül megölte a kétéves gyerekét, a dagi megpróbálta magára vállalni a gyilkosságot, mert már úgysem élne tovább ekkora súllyal, de lebuktak. A gyilkos ennek ellenére is csak 15 évet kapott, a daginak meg jól jött a publicitás, mert így kifizették neki a gyomorgyűrűt. Most meg azoknak a szülői felügyeletéért kampányol, akiknek a testvérét hidegvérrel megölte az anyja, majd megpróbálta kimosdatni a bíróságon, hogy kiszabaduljon a gyilkos. Ha bejön, talán a többi gyereket is agyonveri. Micsoda példakép!

Ez a sok mexikói Maria-Rodriguez-Miguel-Sanchez rosszabb lehet arrafelé, mint a fekák.

2021. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
4. Nekem nem kell bemutatni sem az érzelmi evést ( ami ezeknél az embereknél jelen van), sem az ételfüggőséget, megjártam a poklot is velük. Igaz 300+kg nem voltam, de közel a 200hoz igen, mégis lefogytam mindenféle gyomorműtét nélkül normál súlyra. 1. Voltam.
2021. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9 akkor te vagy a példakép
2021. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!