Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 3km bicajozás elég...

Napi 3km bicajozás elég ahhoz, h formásodjon a combom, popsim?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 10:56
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
- már...
2010. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Caprio Varanusom van. És most cseréltem le az ülésem zselésre, de ez is tör.:S
2010. aug. 28. 11:26
 13/60 A kérdező kommentje:
De ,,dilis,, vagy.:D Az utolsó tetszik a legjobban, majd befogom a barátnőm, h húzzon.:D
2010. aug. 28. 11:28
 14/60 anonim ***** válasza:
Hát azzal pedig egy kicsit többet kéne tudni menni. A kerekek rendben vannak? A fogaskerék nem dob? Ha egyik sem akkor a váltóval kell játszani meg kell találni a neked megfelelő fokozatot.
2010. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
Kül. hol lehetne olyan bicajt vásárolni, mint az első? Hol vannak ilyen üzletek? Voltam több üzletben, de országúti kerékpárokat nem láttam.
2010. aug. 28. 11:30
 16/60 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! Tudod a sportnal vagy a mozgasnal nemis

a teljesitmeny a fontos, hanem a rendszeresseg, ezt jegyezd meg.

Tehat amikor elkezdesz valamit, akkor ne hagyd abba, ne kenyszerbol mozogj, hanem olyan mozgasi format keress, amiben oromodet leled es szivesen vegzed.

pl. amikor mar unod a bicajt, akkor tancolj, lehet futni,

ugrokotelezni, uszni stb.

Nyugodtan valtoztathatsz, de meglegyen a rendszeresseg. A mozgas utan ha teheted, akkor masszirozd at az izmaidat.

vagy keszen vasarolsz olajat, vagy pedig a sima oliva olaj is megteszi.

S figyelj oda az etkezesedre, probalj meg csak termeszetes alapanyagu eteleket fogyasztani, a husbol kevesebbet, mig a zoldsegbol es gyumolcsbol tobbet fogyasztani.

Amikor ezeket befogod tartani, akkor elered a celodat, mert a mozgas onmagaban nem eleg, az etkezes is nagyon fontos!

2010. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
Szerintem minden rendben van a bicajjal, kivéve a féket, m súrolja picit a kereket (azt hiszem, h gyárilag van enyhe 8 benne), hiába állítgattam...
2010. aug. 28. 11:33
 18/60 anonim ***** válasza:

Hát neten kell keresgélni üzletet de ne onnan rendeld hanem menj el a telephelyükre és ott személyesen vedd meg. Egyszer majd amikor lesz pénzem nekem egy csepel apollo fog kelleni. [link] elég régi de pár új alkatrésszel ennél jobb biciklit nem lehet kapni. Érdemes amúgy használtan nézni mert nagyon drágák.


Viszont nagyon ász biciklik de ezzel potya lenne három km-t letekerni. Így nem lenne kihívás nem lenne edzés. Így a "formálódás" is nehezebb.

2010. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
De ha ennyire gyér az állóképességed miért nem mész el mellette kondizni? Hidd el nagyon sokat dobna az erőnléteden. De mondjuk egy rövid távú kocogással is lehet kezdeni.
2010. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

11:33 köszi.:)

Áh, a kaja...erről leszokni nem tudok, imádom a jó kajákat, húsokat (sonka, kolbász, pörkölt):D Zöldségekből meg nagyon keveset eszek.

De nem a súlyommal van a gond, csak a formámmal és a celulittal.:D

2010. aug. 28. 11:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!