Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fajta kollagént szedtek...

Milyen fajta kollagént szedtek, és mennyibe kerül? Mennyi idő után vettetek észre változást?

Figyelt kérdés
Nem tudok semmit róluk, ha valaki megosztaná a személyes tapasztalatát, megköszönöm! :)
2021. júl. 29. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
Semmi közük a fogyókúrához, szóval tényleg nem sokat tudsz róluk. :)
2021. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom fogyás alatt megereszkedett bőrre kéne és azért ide tette fel a kérdést.
2021. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már miért ne lenne? Mozgok, helyesen étkezem, csak nagy súlyból fogyok és szeretnék vigyázni a bőrömre. Nem kell itt okoskodni, arrébb lehet menni.
2021. júl. 29. 14:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én eddig ezt szedtem, két doboznyit használtam el. Most jelenleg szünetelek egy kicsit, mert nem tudom, hogy mennyire tesz jót, ha hosszabb ideig, szünet nélkül szedi az ember. De ha most majd pár hét múlva folytatom, akkor ezt fogom használni: [link]


A körmöm egyértelműen erősebb lett a kollagéntől, de én máshol nem nagyon látok változást. Eddig 23-24 kilót fogytam kb., még hátra van ilyen 20-25. Eddig úgy tűnik, hogy nincs baja a bőrömnek, és remélem, hogy a maradék 20 kiló után se lesz baja a bőrömnek (vagy csak minimálisan) de viszonylag elég fiatal is vagyok, szóval most igazából nem tudom, hogy a kollagén mennyire segít.

2021. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jutavit kollagén komplex, lassan 2,5 éve, a fogyásom kezdete óta szedem, 2300ft egy doboz ahonnan én rendelem, 60db, nekem elég 4 hónapra, mert nem szedem minden nap, csak havi 15db- ot.

Az én bőrömnek nagyon jót tesz, régen száraz és érdes volt, most puha tapintású, nem hámlik, a férjem pl bársonyosnak nevezte:).

Persze tudni kell, hogy nem csodaszer, csak javíthat a bőr állapotán és amúgy az izületeknek is jó.

Nekem extrém sok feleslegem volt, ezért nyilvàn a bőrömet így se tudta 100%-ban segíteni, de határozottan jót tesz hogy szedem, és úgy 90%-ban vissza is tudott húzódni. A maradék meg majd a sebész dolga lesz fogyás után:) Még 9kg-t le kell faragnom.

2021. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt , 1 hónap után már érezhető volt a hatása 5. voltam.
2021. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bioco, ár-értékben kiváló. A térdem gyengélkedett futás után, 1 hét alatt úgy tűnik rendbe jött. Előtte 3 féle márkásabb, drágább termék zéró eredményt hozott.
2021. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt: [link]


Most következni fog egy kis rizsa, mert fontosnak tartom, hogy teljes legyen a kép.


Eddig ez a cucc 5500mg kollagént tartalmazott, pár hete megújult, most máp 10.000 mg.

Két hónapja fogyasztom. Tehát pont azóta, hogy bejött a meleg idő, ami engem teljesen kicsinál. Nem mozgok ennyi ideje, és még a fogyókúrámat sem tartom rendesen, mert hol van étvágyam, hol nincs, a melegben lusta vagyok főzni is, szóval eszem amit épp itthon találok. Nagyjából a súlyomat tartom 2 hónapja (1-1 kg vándorol fel, vagy épp le). Eddig több, mint 20 kg-ot fogytam, és egy éve kezdtem mozogni, heti 5-ször 1 órát. A bőrömön sajnos mégis meglátszik a fogyás. Most, hogy kb. 8 hete iszom a kollagént, a bőröm tapintásra nagyon puha, és selymes lett, a hajam gyors növekedésnek indult. Ami meglepett, hogy elkezdett a combom durván feszesebb lenni (nyilván más is, de ezen a területen tűnik fel leginkább), és olyan tónusosabb lett a testem, még így is, hogy 2 hónapja nem mozgok semmit. Ezt én csakis a kollagén jótékony hatásának tudom be.

2021. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek és gratulálok a fogyásotokhoz! :)
2021. júl. 29. 21:28
 10/10 anonim válasza:

Én a Fittprotein Kollagént szedem [link]

És még hozzá a Hyaluron 400 -at.

Sokkal bársonyosabbnak érzem a bőröm a hajamon is meglátszik. Reggelente mindig csak úgy "kattogtam, ropogtam", de már az is elmúlt.

2021. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!