Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 nap alatt laposabb has?

7 nap alatt laposabb has?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég fogytam durván 20kgot most viszont sajnos elszaladt velem a ló és szinte egész nap egészségtelen kajákat toltam az arcomba. Hozzátenném, hogy szinte meg se látszott. Most, hogy menstruáltam olyan hasam volt, mint egy kismamának, nagy és kerek. 3 napja nem menstruálok és még mindig nem ment vissza. Lehet, hogy ez már a kajálástól van? Eddig ha túlszaladt max 3 napig újra jobban ettem és lement vissza. Alapból viszonylag lapos hasam van. Szerintetek le fog menni vagy kell egy kis rásegítés?
2021. aug. 3. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már kellett fogyóznod akkor azt jelenti, hogy hízásra hajlamos alkatod van, és/vagy nem megfelelő a kajálásod.

Egyél rendesen, megelőzni és szintentartani mindig szerencsésebb mint vadul fogyózni amikor már tarthatatlan az állapot.

Kis odafigyeléssel megszokod a megfelelő étrendet, nem fog hiányozni a bezabálás.

2021. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció víz visszatartással jár, és teljesen általános a puffadás is. Ilyenkor mérlegre sem érdemes állni. Egyél normálisan, pár nap és elmúlik.
2021. aug. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!