Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszik azon aki leadott...

Látszik azon aki leadott súlyfelesleget, hogy régen túlsúlyos volt?

Figyelt kérdés
Van maradandó hatása a túlsúlyosságnak? Olyasmire gondolok, ami azután is megmarad, hogy az illető már leadta a felesleget.
2021. aug. 15. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.
2021. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mitől?
2021. aug. 15. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30-35 kg elosutva a testen sok erosito edzessel nem latszott, de a szuleskor oriasira nott es repedt hasbol koteny has lett.
2021. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy a bőr az lóghat utánna és ott vannak a striák is. Inkább alkati dolgokra értettem. Például, ha valaki gyerekként mindig túlsúlyos volt, akkor ha leadja, attól még fog rajta látszani, hogy régen túlsúlyos volt?
2021. aug. 15. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Lehet velem van a baj, de én nem tudom ezt a kérdést hova tenni. :D

Mi az, hogy "ha valaki gyerekként mindig túlsúlyos volt, akkor ha leadja, attól még fog rajta látszani, hogy régen túlsúlyos volt?"

??

??

Azon kívül, hogy esetleg lóg a bőre, nem hinném hogy bármi előfordulhat. Vagy mire gondoltál, ha valaki lefogy akkor egy kis ikon jelenik meg a feje felett, ami jelzi, hogy régen túlsúlyos volt? :DDDDDD

2021. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem látszik. Lógó bőr és stria az egyetlen szerintem, ami árulkodhat. De striája azoknak is lehet, akik nem híztak/fogytak, szóval leginkább csak a lógó bőr/nem olyan feszes bőr az, ami árulkodhat arról, hogy az illető túlsúlyos volt. De ennyi, szerintem alkatilag meg nem mondod, hogy ki az, aki túlsúlyos volt, és ki az, aki nem. De most neten keress rá ilyen előtte/utána képekre, meg youteubeon vannak ilyen "tiktok weight loss" összeállítások, nézd meg magadnak, hogy látsz-e bármi "furát" a lefogyott személyek alkatán. De most na, ha nincs lógó bőr, akkor szerintem meg nem mondod, hogy valaki túlsúlyos volt-e.
2021. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, olyasmire gondoltam, hogy például máshogy fejlődik ki a csontozata, vagy hogy befojásolja mondjuk az arcfelépítést, vagy hasonlók.

Ezek az előtte-utánni képek nekem gyanúsak. Szerintem jó, ha negyede valós.

2021. aug. 15. 18:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Én gyerekként túlsúlyos voltam, majd kiderült, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van. Miután elkezdtem gyógyszert szedni leadtam olyan 15-20 kilót. Külsőleg a striákon kívül nem maradt semmilyen árulkodó jel. A térdem tönkrement a súlytöbblet folyamatos cipelésétől, de ez nem látszik rajtam (5 és 20 éves korom között mindig volt több-kevesebb feleslegem). Nem hiszem, hogy a túlsúly miatt máshogy alakulna a csontok fejlődése, arcfelépítés, stb., ezeket szerintem inkább a gének határozzák meg, nem az, hogy hány kiló valaki.
2021. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak a bőr szakadása ( striák) bár ez annak is lehet aki sose volt elhízva, csak pl hirtelen nőtt sokat ( magasságban), és az esetlegesen visszamaradt bőrfelesleg lehet árulkodó.
2021. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem csak a logo borz stria, esetleg a talp lehet mas. Legalábbis azt olvastam anno h a nagyobb suly mashogy terheli a labakat es okozhat deformaciot.
2021. aug. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!