Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Kasza Tibi -...

Mit gondoltok a Kasza Tibi - Manker féle Challenge diétáról?

Figyelt kérdés

Annyit mondanak csak hogy ETTŐL fogyott le a férfi, de hát fehérjeportól és zsírégető kapszulától nem lehet lefogyni :)

Láttam van egy nagyon alap mintaétrend is. Viszont én akkor se gondolom reálisnak.. Manker olyan termékeket árul amire konkrétan neki nincs is szüksége,nem tudja magán bemutatni.. ( hajvitamin- erős hosszú haj, arcszérumok- hibátlan bőr, fogyókúra -genetikailag vékony)

Nekem így annyira hiteltelen a sztori sajnos.



2021. aug. 16. 09:20
1 2
 1/19 anonim válasza:
66%

Nem tudok nyilatkozni hogy milyen a dieta hiszen en nem csinalom, nincs is ra szuksegem. A challange termekcsaladot bar a mankershopon aruljak, Tibi hirdeti hiszen o fogyott vele. Szandekosan alakitottak igy, ok is tudjak hogy Mankertol nem lenne hiteles a hirdetes, mivel o pont hizokuran van.


Tibi keszitett egy oldalt a challange termekcsaladnak. Ott vannak velemenyek azoktol akik ezzel fogynak, sot rengeteg elotte-utana kep talalhato a sajat kis tortenetukkel. Mindenkepp ajanlom a figyelmedbe az oldalt, hatha segit velemenyt alkotni vagy meggyoz.

2021. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt egy videó, nézd meg, ha érdekel. Ebben minden benne van, és teljesen igaz is. https://www.youtube.com/watch?v=WsEifaRfBUc
2021. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Eladta magát marketing célra, de ennyi. Szerintem 1 terméket még csak ki se próbált, de vegyétek-vigyétek a sok csodaszert! :D
2021. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Csodaszer a fogyásban nincsen, hiába szeretnék elhitetni. A fehérjepor sem az valóban, de ha vacsorára csak azt "eszel", biztosan lehet fogyni. Csak számomra kérdés, hogy akkor biztosan teljesül-e, hogy éhezés nélkül fogyni...
2021. aug. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Kasza csalad nagyon joban van a Lifetiltes Balogh Tamasekkal. Ezek a termekek Lifetilt termekek, es Balogh Tamas sajat termekei, az Ö felesege Bagi Renata, aki a Dora Natura alapitoja, es a Marker arcapolasi termekek tulajdonkeppen - Dora Natura termekek. Elöször Andi is a sajat mankershop oldalan a Dora Natura termekeit arulta, majd (gondolom) mikor a sok reklam, es insta hirdetes lattan felkapott el, elkezdtek több termeket kitalalni, es gyartani.
2021. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. aug. 18. 12:01
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Én nem fogytam tőle.

Egy hónapja kezdtem. Pár deka lement azok a napok után, hogy tornáztam. De visszajött az is. Egyszerűen nem fogytam. Nem tudom, miért. A kapszula nem csinál semmit, a drink nem gondolom, hogy étkezést váltana ki, hisz az édes ízétöl éhesebb leszek.

2021. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szia! Ha az etrendet nem tartottad valószínűleg azért. Az étrend nagyon fontos, a mozgás és a folyadékbevitel. Én ezért tartom teljesen átverésnek az egészet, hiszen drink nélkül is le tudnál fogyni, ha csak az étrendet követnéd :)
2021. aug. 28. 21:15
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Az étrend tartás minden diéta alapja persze. Az étrendjük semmi újat nem tartalmaz. Ez még oké. A termékük mit csinál? Kevésbé leszel éhes? Ez nem igaz.

Én is átverésnek tartom.

Amit köré épít, hogy családjának nevezi a lelkes rajongókat….., hát nem hiszem el.

Plussz rávesz unatkozó rajongokat, hogy válaszolgassanak a kérdésekre helyette…., azok meg, ha kell, ha nem nyomják a standard mondataikat. De ilyeneket írnak, hogy “én a komplett csomagot ajánlom neked….”

Iszonyat nagy marketing, ha valaki bedől, több száz ezer forintja rámehet. Es a fogyás úgyis azon múlik, hogy maga az ember betart e dolgokat, példaul, hogy este már ne együnk.

2021. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
48%
Én 5kg-ot fogytam tőle pár hét alatt.Szóval nekem bejött.
2021. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!