Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Kasza Tibi -...

Mit gondoltok a Kasza Tibi - Manker féle Challenge diétáról?

Figyelt kérdés

Annyit mondanak csak hogy ETTŐL fogyott le a férfi, de hát fehérjeportól és zsírégető kapszulától nem lehet lefogyni :)

Láttam van egy nagyon alap mintaétrend is. Viszont én akkor se gondolom reálisnak.. Manker olyan termékeket árul amire konkrétan neki nincs is szüksége,nem tudja magán bemutatni.. ( hajvitamin- erős hosszú haj, arcszérumok- hibátlan bőr, fogyókúra -genetikailag vékony)

Nekem így annyira hiteltelen a sztori sajnos.



2021. aug. 16. 09:20
1 2
 11/19 anonim válasza:

Utolsó ,diéta és edzés is volt mellé vagy csak a kapszula + por kombó ?

Nemrég töltött fel Tibi a Facebookra képeket ,nagyon szép eredmények vannak különböző emberektől. Engem csak az érdekelne igazából ha munkából adódóan nem tudnám tartani azt hogy mindig ugyanabban az időben egyek akkor is hatásos lehetne az egész ? Valakinek nincs így tapasztalata ?

2021. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ajánlom@gretira instagram oldalt, nagyon hasznos dolgokat ír fogyásról, csodadiétákról :)
2021. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom de nekem nagyon bejött. 1 hónapja csinálom és -6,4kg, persze sportolással egybekötve. Az étrendet nagyon könnyű tartani + 3-4 liter víz naponta, meg a kapszula és a drink. Ezekre kell odafigyelni és betartani mindent ahogy le van írva. Először én is szkeptikus voltam, mivel minden szart kiprobáltam már. Aztán mondom megpróbálom ezt és bevált. Okosabbak lennétek ha instán szépen megnéznétek az előtte utána képeket, ahelyett, hogy itt nyomjátok, hogy kamu meg stb. Ha nem próbáltad ki honnan veszed, hogy kamu?
2021. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kedves 13.

Sportolsz, tartod az étrendet, megfelelő folyadek bevitelt tartod.

Úgy gondolom hogy a manker draga termékei nélkül is lefogytad volna ezeket a kilókat ilyen életmóddal!

Azért gondolnám nem is az, hogy kamunak,hanem felesleges pénzkidobásnak, mert én is fogytam már le 16 kilót 3 hónap alatt mindenféle csodaszer nélkül. Kiegyensulyozott etrend, mozgas es elegendo folyadek. Ja és az akarat, kitartás, motiváció.

2021. nov. 20. 23:00
 15/19 anonim válasza:
65%
Szia! én 2 hónapja nyomom, -13 kilónál járok. Akinek nem sikerült vele fogyni, az nem is akart ugazán fogyni :) :)
2021. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Parasztvakítás. Próbàlj meg szimplán porok meg egyebek nèlkül annyi vizet meginni amennyit ajánlanak. Felgyorsítja az anyagcserèt és fogysz.
2022. jan. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Veronika201812 válasza:
63%
Szia egy az egyben undorítónak tartom hogy mások által kifejlesztett termékeket saját márkaként adunk el és meg gazdagodjunk a szegény kétségbeesett embereken!!! Azt hogy valaki porokat és kapszulákat szed oké jó lehet hogy peregnek le a kilók de hosszútávon tarthatatlan szóval gondoltok bele hogy havi 30 000 Ft csak Táplálékkiegészítő re ami tele van mindenféle szirszaral… Szerintem először is egy hatalmas nagy vérképet kell csináltatni hogy nincs-e hormonális probléma a hízás hátterében!Probáljatok odafigyelni hogy mit esztek gyümölcs zöldségek szénhidrát fehérjebevitelre kalória deficit be étkezdetek napi fél órát mozogjatok és menni fognak lefele a kilók szépen! A másik az hogy amikor bármelyik platformon egy ilyen jellegű kommentet odaírtam hogy mi a fogyás menete azonnal tiltva és törölve lettem és ez is mutatja azt hogy mennyire inkorrektek! Járjatok nyitott szemmel érdemes megnézni három harmad YouTube videóját nagyon sokat lehet belőle tanulni!!!
2022. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
68%

#9 iszonyú baromságokat ír, fogalma sincs a témáról, és még hirdeti is.


"A termékük mit csinál? Kevésbé leszel éhes? Ez nem igaz."

De, ez igaz, csak utána kellene járni. Nem az ő termékük a csdaszer, de ha úgy vesszük, egy fehérjeport nyugodtan lehet annak tartani, nem véletlenül szedik tíz- vagy százmilliók világszerte, nem ostoba emberek, hanem sportolók, testépítők, vagy csak egészségtudatos emberek tömegei. Kérlek olvass utána, ha ennyire fogalmatlan vagy, mire való. Nem leszel tőle éhes, tökéletesen helyettesít egy komplett étkezést akár. A testednek, a szervezetednek fehérjére van szüksége, nem arra a nagy mennyiségű zsírra és szénhidrátra, amit beviszel.


"Iszonyat nagy marketing, ha valaki bedől, több száz ezer forintja rámehet." Mint bármi komolyabb vitaminra, étzrendkiegészítőre, vagy egyszerűen csak a minőségi ételekre.


"Es a fogyás úgyis azon múlik, hogy maga az ember betart e dolgokat, példaul, hogy este már ne együnk."

Ezt a baromságot kitaláltá a 90-es években, de azóta ilyet nem ejt ki a száján az, aki ért a témához. MINDEGY, hogy mikor eszel, éjfélor is ehetsz. A bevitt lkalória épp ugyanannyi, ha délben, vagy ha éjfélkor eszed meg, és a szervezeted sem fogja másképp felhasználni. Ha feleslegesen viszed be, mert nem lenne rá valójában szükséged, akkor le fog rakódni. De ha tudod hasznosítani, mert az anyagcseréd "felhasználja" (próbálom érthetően írni, hogy a laikusok is értsék), akkor nem számít, hány óra van. Nem a következő 6 órában fogod felhasználni mindet, amit megeszel.

Könyörgöm, százezer magyar nyelvű youtube videó van a témában, és mégtöbb cikk, nem kell mindenkinek sportolónak lennie, de ilyen egetrendegtő baromságokat ne terjesszünk már!

Egyébként csak most látom, hogy az előző kommentelő is ír Három Harmad videókról. Értelmes a srác, doktor, ha jól emlékszem. Hétköznapi nyelven próbál erről beszélni. Az a pozitív, hogy elmondja, és megérted, viszont pont ennél a kérdésnél mégis fura, mert ő is reklámoz, persze az őt szponzoráló terméket, ami mocskosul drága. Ő azt szedi, mert megtalálták, de rákerestem, és irreálisan drága. Neki jó, mert semmibe nem kerül, DE: az általa reklámozott dolgokban ÉPPÚGY, mint a Tibi cuccaiban NINCS jobb vagy több, csak az egyik esetben a reklámot kell megfizetni, a másik esetben meg azt kell nézni, hogy egy szponzorált ember mondja. Ha tudod, mit akarsz, akkor meg kell keresni az ár-érték arányban legjobb cuccot, ez számomra a Gymbeam. Én nem vagyok sportoló, csak szeretnék kb 10 kilót leadni, a fele már megvan. És igen, elsősorban fehérjeporokkal tervezem, illetve az eddigieket ezzel sikerlt, + minimális mozgás.

Tibiék nem találták fel a spanyolviaszt, de nem is állítják ezt. Pusztán eljutnak ahhoz a réteghez, akikhez egy Biotech USA vagy egy Gymbeam nem szól. Ezért a 100 kilós anyukáknak fogalmuk sincs, hogy mit is kéne tenniük, mert nem értenek hozzá, és nincs is idejük órákig erről olvasgatni a neten. Tibi ebben jó, és ezt ő is tudja: meg tud szólítani egy olyan réteget, ahol a probléma valós, a tudás nem annyira van jelen. Fizetni pedig mindig hajlandó az ember, ha el akar érni valamit.

2022. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Eltelt a kérdés feltevése óra néni idő.

Tehát.

Van sok elhízott ember akik napi 3-6000 kalóriát visznek be folyamatosan, szar kajákból, vizet alig isznak, össze vissza esznek.

Jön egy challenge étrend, bevásárol, elkezdi.

Hirtelen napi 1200-1400 kalóriát visz be csak, minőségi táplálékból, leteszi a cukros löttyöket, és elkezd vizet inni.

Nagy súlyból baromi gyorsan elkezdenek ezért fogyni, kapszula és shake nélkül is.

Mondom mire jó a shake és a kapszula, a kapszula tényleg nagyon csökkenti az étvágyat, próbáltam, ami nagyon hasznos, ha előtte évekig tágult a gyomor a nagy zabák miatt.


Nagyon sok helyen volt szó arról, hogy az étkezése 80%-ban számít, a maradék 20 az edzés

Tehát edzés nélkül is fogynak.

Igen, amikor tartom az étrendjét én is fogyok, az adagok pontosan elegendőek egy normál aktivitású embernek.

A shake pedig nem csak egy fehérje, van benne rost és szénhidrát is, jól összeállítva. Amolyan étkezést helyettesítő shake.

Aki olcsóbb alternatívát keres, annak figyelmébe ajánlom a pure gold Lady shape készítményt, ugyanazt tudja kb féláron.


Tehát

Alacsony kalóriás minőségi kajákkal összeállított étrend és napi 3-4-5 liter tiszta víz fogyasztása mellett mindenki

Mindenki

Mindenki

Fogy.

A lényeg, kalória deficit!

És megtanul az ember jót és jól enni, rendszeresen.

Nekem több ismerősöm fogyott az étrendtől is, megtanultak így enni és nem, nincs jojó utána, ha van ész és figyelem.


Nincs ebben ördöngősség.

Aki meg jártatja száját úgy, hogy nem próbálta ki az étrendet szabályosan tartva és mellé a készítményeket, az ne magyarázzon itt, szerintem.

Igenis lehet fogyni az apai challenge étrendtől is és igen, lehet tartani sokáig, kell hozzá ész, ügyesség, fantázia.

Akinek mindez nincs, az sem ettől sem mástól nem fog fogyni.


És igen, nem a kor számít, a hormonok se kizárólag, nem a betegségek.

Tartós kalória deficit=fogyás


Lehet fikázni a kaszát, de megtalálta a közösség erejét és mindegy mi a valóság vagy a színjáték, rengeteg, rengeteg embernek segít, hogy magyaráz folyton nekik.

Ja, ez kell.

És?

Fogynak, megtanulnak jól és jót enni és főzni, megismerik a saját működésüket.

Minden

Hangsúlyozom, minden megváltozik, ha a sok szar után az ember elkezd figyelni és ezt követi.

Ez egy életmód.

Próbáld ki, mérd egy ideig az ételeket, vezesd appban az egész bevitelt becsülettel, tartsd be, igyál sok vizet, ha tudsz, mozogj heti kétszer háromszor, ne csalj, ne nassolj, legyél őszinte és korrekt magadhoz,

Voilá, tessék. Hosszú távon fogyni fogsz, ez egyszerű.

2023. máj. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!