Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sétálással nagy súllyal lehet...

Sétálással nagy súllyal lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Eddig szinte semmit nem mozogtam.Itthoni ülő munkám van nagy részt. Lett egy kutyusom. Kb naponta másfél órát sétálok vele összesen. Ill. Az elmúlt pár napban ezen kívül kellett hosszabb távot sétálnom ünnep stb. Nem kevés időről van szó de ez mellékes. A kutya sétáltatás lesz rendszeres napi szinten. Nem eszem hosszabb ideje sokat. Nem én akartam így hanem egyszerűen egy ideje már nem kell annyi kaja. Nem is volt tervbe a fogyás viszont örülnék ha ezek a napi rendszeres séták valamennyit fogyasztanának.

Esetleg aki így fogyott hogy séta simán vagy kutya miatt. Mennyit fogytál és mennyi idő alatt ment le és naponta mennyit sétáltál?



2021. aug. 24. 01:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Megfelelő étrend mellett lehet. Nagy súllyal nekem is sokat segített a séta a kutyámmal, bár én kombináltam duci tornával és szobabiciklivel is. De csak sétával is fogytam az elején. Diéta mellett. Későbbb pedig gyorsgyaloglás volt sokáig.

De ha sokat eszel/ pocsék minőségben továbbra is, akkor nem sokat ér. A párom munka közben napi 10 órát talpon van sétál, mégis felszedett 40 kilót pár év alatt, mert az étrendje elég egészségtelen.

2021. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek legyetek szívesek nem azért tettem fel a kérdést :)

100 kiló felett vagyok valamennyivel sajnos pontosan majd valameik nap tudom meg mert nekem nincs mérlegem mert elromlott.

Esetleg iPhone-ra van valami alkalmazás amivel tudom számolni mennyi kilométert mentem ? Mert sajnos azt nem tudom saccra sem. :)

2021. aug. 24. 17:44
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb kalóriát viszel be mint amit elhasználsz lehet.
2021. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!