Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szabad a 16/8-ast és azt a...

Szabad a 16/8-ast és azt a böjtölést, mikor az ember a hét 2 bármely egymást nem követő napján nem eszik,egyesíteni? Tehát hogy betartom minden nap a 16/8-as böjtöt, viszont a hét kettő egymást nem követő napján nem eszem semmit.

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Igen....1-2 nap böjt hetente nagyon hasznos tud lenni...a másik akkor hasznos, ha nem csap át túlevésbe...szerintem a céltól is függ, hogy van-e értelme ezeket együtt végezni.
2021. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármit lehet, ami neked megfelelő és közben rendesen eszel (tehát nem szenved semmiben hiányt a szervezeted). Bár én egyrészt ilyesmit nem bírnék, mert megőrülnék, másrészt nehezen elképzelhető, hogy valóban nem szenvednél hiányt semmiben, de ha neked tetszik és hosszú távon nem leszel beteg, csináld.
2021. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Ne csináld
2021. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se csináld
2021. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A böjtnek megvannak a maga előnyei de egy deka publikáció nincs arról, hogy jobb mint egy jól megszervezett napi 3 étkezés.


Ezeket alapból időszakosan érdemes tolni nem állandóan. Én nem javasolnám de azért sok sikert.

2021. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, végül maradtam a hagyományos 16/8-nál.
2022. dec. 3. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor kitarto vagy, ugyes.:)


Mik a tapasztalataid?

2022. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eleinte kissé furcsa volt, de semmi vészes. Nem változtak sokkal az étkezések, a reggelit amúgy is sűrűn kihagytam. Inkább a késő esti evésről volt nehéz leszokni, mert általában 9-10 fele (vagy később) volt időm leülni vacsorázni, de végülis alkalmazkodtam. :)
2022. dec. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!