Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evészavarral kihez kell fordulni?

Evészavarral kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés
Sajnos rájöttem hogy kényszeres evő vagyok, bármit, bármikor éhségérzet nélkül megeszem. Aztán meg utálom magam, és bűntudatot érzek... Ez már meg is látszik kg-ban, de azért úgy érzem még időben vagyok. De nem tudom milyen orvoshoz forduljak.
2010. aug. 31. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A válaszra én is kíváncsi vagyok, mert velem is ez van.:(
2010. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel ezek a gondok általában lelki eredetűek én a pszichológusra gondoltam, de nem vagyok benne biztos. Megnéztem a neten hogy a gasztroenterológus az a bélrendszeredet vizsgálja meg ezer módon, nekünk nem a beleinkkel vannak gondok.
2010. aug. 31. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
talán pszichológus és dietetikus kéne együtt
2010. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus egyértelműen.
2010. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám, évek óta. Csak küzdök magammal egyfolytában... Már vagy 6 pszichiáternél/pszichológusnál jártam, és kb semmire sem mentem vele. Hátha neked beválik, de őszintén szólva nekem csak pénzkidobás volt! :(
2010. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy elotte dietaztal ugye?

Nagyon nagy akaratero es kitartas, es eletmod valtoztatas.


Termeszetesen ennek lelki oka van, de fokent szigoru dietak utan jelentkeznek.

Egyet tudsz csinalni, Ongyogyitas!

2010. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
öngyógyítás, hogyan?? Úgy érzem egyedül nem megy, már többször próbáltam, de csak visszajöttek a kilók. Vki szedett vmilyen gyógyszert?
2010. szept. 1. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!