Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz így a fogyókúrám?

Jó lesz így a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

Reggelizni nem szoktam, max 1 pohár tejet. Ezen nem tudok változtatni, rosszul vagyok, ha 10 előtt eszem valamit.

Na szóval így lenne:

Reggeli-1 pohár tej

Tízórai: Valamilyen gyümölcs vagy joghurt

Ebéd: Amit anyu csinált, persze fele adagot, mint amekkorát eddig ettem

Uzsonna: Ugyanaz, mint ami a tízórai

Vacsora: Semmi, vagy 1-2 gyümölcs [meg egy pohár tej, mert az nélkül nem bírom :D]


Ez így jó lenne? 3 hónap alatt kb mennyit fogynék?

Kb 165-167 cm vagyok, és 72 kg.


2010. aug. 31. 15:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, természetesen a kenyeret elhagynám [eddigi is max 1-2 szeletet ettem 1 héten], és a nasikat is [édesség, chips ilyesmik]. És tornázok is természetesen. Mindennap, suli miatt [heti 3 tornaóra, heti 2 edzés, szombat vasárnap meg tornáznék magamban]
2010. aug. 31. 15:55
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja, napi 3-3ésfél liter vizet iszom kb, ezt nem kell mondani.

De ha hozzátesztek valamit, vagy javítatok rajta, azt megköszönöm :)

2010. aug. 31. 15:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha már reggelizni nem bírsz (én sem birok még olyankor enni am) akkor szerintem tízóraira ehetnél valami laktatóbbat, szénhidrátot ami pl a reggelid lenne.

A többi az jó szerintem.

Azt meg hogy ezzel 3 hónap alatt mennyi fog lemenni hú hát fogalmam sincs :S

2010. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

Akkor 10órakor inkább reggelizzek, és akkor a tízórait hagyjam ki?

2010. aug. 31. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez túl kevés! ha ezt csinálod a végén úgy befgosz zabálni hogy nem is tudom. Egyél többet! És a szénhidrátot ne hagyd ki mert nagyon nem fogod bírni, az kell hogy ne legyél rosszul! persze azt csak reggel edd, és reggelizz normálisan! mert aki reggel nem eszeik, annak sokkal több az esélye a hízásra!
2010. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, inkább reggelizz akkor és a tízórait hagyd ki
2010. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2. NEM BÍROK reggelizni. Rosszul esik. Hánynom kell, ha reggel eszek! :S

De azért köszi a te válaszod is!

2010. aug. 31. 16:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen szénhidrátra gondoltok? Pl egy banán? Vagy egy szendvics?
2010. aug. 31. 20:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Hello !

Figyelj, nemrég olvastam egy cikket. Egy amerikai vizsgálat során felfedezték, hogy akinek nem esik jól a reggelizés az NE reggelizzen ! A tévhit, miszerint aki nem reggelizik az elhizik, teljesen megvan döntve.

Egy laktató tizórai perfektül kompenzálja a reggelit és laktató alatt nem egy késői reggelit értek, hanem egy kávét gyümölccsel vagy bármi mást ami könnyű, nem kell sokat enni, mert jön az ebéd.

Az ebédre figyelj jól oda, mert az viszont fontos : anyu csináljon húst minnél gyakrabban és a tészta köretet próbáld meg mellőzni, inkább egyél valami gyümölcsöt mellé ha nincs zöldségkörités.


A vacsora jó.

2010. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

Megfogadom a tanácsod =)

2010. aug. 31. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!