Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kell szemét jelzővel...

Miért kell szemét jelzővel illetni az ételeket? Mondja meg már valaki!

Figyelt kérdés

Olyan sok hozzászólásban olvasom, miért lenne szemét.

Ami nem fogyókúrás, az már szemétnek számít?


2010. aug. 31. 16:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
23%
Mellesleg nem mondtam hogy egyenértékű. Egyik rosszabb mint a másik =DD
2010. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%

Eleget olvastam, köszi, mikor 160 ch-n voltam, úgyhogy visszább lehet venni...:-D

Linkeljél már olyan oldalt, ahol le van írva, hogy a paradicsom/paprika mennyire gagyi, szemét, értéktelen, üres kalória, sz@r ch...

De NE a lecsóról linkeljél, mert azt bárhogy elkészítheted, jó zsírosan is, amit én pl utálok xD

És egyébként is, a paprikában van a legtöbb C-vitamin :-DDDDD

2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne rossz szénhidrát a paprikában és a paradicsomban?


amúgy, csak mint cukorbeteg mondom, hogy a paprika, a paradicsom glikémiás indexe (a vércukorszint-emelő képessége) szinte 0, úgyhogy cukorbetegeknek kiváló eledel. a lecsót is lehet vacakul elkészíteni, de lehet okosan is. semmiképp nem sorolnám a szemét kaják közé.


attól, hogy nem szeretem a krumplis tésztát, még nem szemét. a gumicukor - na, az igen. abban semmi természetes nincsen.

2010. szept. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!