Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is küzdött már a fogyással...

Más is küzdött már a fogyással, diétával? Könnyebbé lehet tenni ezt valahogy?

Figyelt kérdés

Úgy érzem minden nap egy folyamatos küzdelem. Főzés, dobozolás, tervezés, sport, kalória számolgatás, az otthoni rágcsáknak való ellenállás.

Mikor mindent jól csinálok nagyon örülök, de ha nem sikerül valami úgy ahogy szeretném elkeseredek, és csalódok magamban:(

Vagy 4 éve hogy "diétázom". Nincs sok feleslegem, de nagy jojózó vagyok.

Mostanra már nem tudom mi segítene tartósan lefogyni, megtartani a súlyomat és normálisan enni..



2021. szept. 26. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy túltolod, nézz utána a flexible dietingnak, annak az a lényege, hogy semmi nem tiltott, csak mondjuk legyen meg a megfelelő kalória bevitel és az elég fehérje. Plusz nem kell mindent megfőznöd, néha vehetsz is kaját a boltban, aminek tudok a kalóriáját pl. Ja és ne legyen otthon rágcsálnivaló, ezt már megtanultam, ha van, akkor meg fogom enni, ha nincs akkor nincs folyamatos csábítás.

Egyébként szerintem kicsit pihentess pár dolgot ezek közül, mert kimerültnek tűnsz tőle, kevesebb sport, kevesebb főzés, egy kis lelki feltöltődés sem árthat. Próbálj meg relaxálni és feltöltődni, utána vágj bele újra a dolgokba.

2021. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Én az 1-essel abszolút egyetértek, szerintem ez lenne a legjobb megoldás.
2021. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Tényleg rám férne egy kis lelki feltöltődés vagy szünet mert már nagyon belefáradtam ezekbe.
2021. szept. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!