Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyással (edzés-étel) kapcsol...

Fogyással (edzés-étel) kapcsolatos segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérhetnék egy pár tippet edzéshez mivel nagyon fogyni szeretnék és gondolkodtam hogy lemegyek az edzőterembe és neki állok mozogni és hogy erre szeretnék segítséget kérni,hogy mi a legjobb fogyáshoz illetve így étel-rend téren.(Edzőt nem nagyon szeretnék mivel azért így nagyon külön nem költenék)

2021. febr. 18. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Zárva vannak a termek.
2021. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mind :) Ahol lakom itt nyitva vannak :) De köszi a választ:)
2021. febr. 18. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az edzőteremre még várni kell sajnos:( addig is eddz otthon:)
2021. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem szeretnél edzőt?

Ahogy a fodrász ért a frizurákhoz, úgy az edzők is értenek az alakformáláshoz (persze jó szakembert kell keresni). Ha csak most kezdesz bele a diétába, mozgásba, szerintem ne félj keresni egy edzőt, illetve gondolj arra, hogy ezt a pénzt magadba fekteted. Én inkább fizetek kicsit többet például a minőségi húsért, bio zöldség ért, mert tudom, nem mindegy milyen táplálékot viszek be a szervezetembe. Helyette spórolok az élet más területein.

Számos spórolós megoldás van: menj el futni, csinálj otthoni tornákat, a kezdetek él ezek is tök jók.

Viszont diétába inkább egy szakember iránymutatásával kezdj

2021. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!