Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakran méritek a...

Milyen gyakran méritek a súlyotokat?

Figyelt kérdés
Minden reggel ráállok a mérlegre, de már 2 napja csak egyre többet mutat, hiába a napi 1 óra kocogás, meg a diéta. Egyszerűen a kedvem is elveszi az egésztől, minek szenvedjek, ha úgyis kövér maradok?
2021. okt. 7. 19:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
15%
Ha dagadt vagy, nem is kellene kocognod. Tönkre mennek a térdeid.
2021. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
2 nap nem számít. Ha naponta méred átlagold minden héten és azt vedd figyelembe. Vagy pedig ha neked ez a mindennapos méregetés demotiválóan hat, hagy el és csak havonta állj mérlegre mondjuk.
2021. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mit/mennyit eszel egy nap? amúgy most pár napja én is stagnálok, és ha egyik nap lejjebb megy, kövi nap visszajön..
2021. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2021. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Én oda tettem a mérleget, ahová való... a kukába. :-D Sokkal kiegyensúlyozottabbá vált az életem :-D Nincsenek súlyproblémáim.
2021. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha ez ennyire elveszi a kedvedet, akkor ne méregesd a súlyod minden nap. Én is minden nap mérem a súlyomat, de ha többet is mutat a mérleg egy-egy nap vagy bármi, nem kedvtelenedek el, szóval rám a napi méredzkedés, az előző naphoz képest nagyobb súly a mérlegen nem veszi el a kedvem. Szóval neked ajánlatos ritkábban ráállni, hetente, de mondjuk havonta 1x is elég. Ha kalóriadeficitben vagy, akkor úgy is fogsz fogyni idővel, szóval na, fölösleges minden nap méredzkedni. (igen, mondom ezt úgy, hogy én mindennap szoktam, de rám nem hat negatívan ha egyik nap több vagyok)
2021. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatom, hogy felesleges minden nap mérni. A legjobb hetente, ugyanazon időpontban. Mondjuk hétfőn reggel, még azelőtt, hogy bármit ennél/innál.

Naponta mérni csalóka, mert elég ha egyik nap többet ittál, hidratáltabb a szervezeted és máris többet fog mutatni a mérleg. Ne napról napra várd az eredményeket, mert nem napról napra nem fogsz sajnos fejlődni és ha ez az elvárásod, az valóban demotiválni fog. A fogyás egy hosszú folyamat, a mérlegelést inkább egy időszakos visszajelzésnek használd, hogy jó-e az út, amin jársz. Ha mondjuk 4 hétig ugyanazt az eredményt látod a mérlegen (vagy ne adj Isten, még nő is a súlyod), akkor megéri elkezdeni gondolkodni, hogy jó-e a diéta.

2021. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Havonta egyszer. Gyakrabban halál feleslegesnek tartom, és az elem is gyorsabban merülne. Természetes súlyingadozás van, mikor volt nagy dolog utóljára, menzesz stb, sokminden befolyásolja. Nekem nincs idegrendszerem ezekhez. Havi egyszer mérek, ez alapján fogyok és ennyi. Mérőszalagot pl ritkábban használok de azt is rendszeresen.
2021. okt. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Volt hogy, minden nap mániákusan mértem magam pedig átlagos vagyok
2021. okt. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Heti egyszer, minden pénteken reggel. Mérlegre állás előtt mindig emlékeztetem magam, hogy az ott megjelenő szám csak tájékoztató jellegű és nem kell miatta stresszelnem. Még 6-7 kilót akarok leadni és ezt végig akarom követni.
2021. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!