Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Kb 5 kilót szeretnék leadni. A felsőtestemen kilatszanak a boráim, és a kulcscsontom is a vállamnal. A combom viszont kicsit duci. És összeér a nemi szervem alatt. Amúgy meg tiszta izom.

2021. okt. 10. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Számolj kalóriát. Mármint előtte számítsd ki kalkulátorok segítségével, hogy mennyi kalóriát kéne enned ahhoz, hogy fogyj, aztán pedig próbáld azt minden nap betartani. De amúgy az, hogy a combod összeér, az nem feltétlen csak a túlsúly miatt lehet. Mármint van, akinek egyszerűen összeérnek a combjai. Mondjuk ha azt írod, hogy a combod egy kicsit duci, és hogy na, van rajtad egy kis fölösleg, akkor lehet pár kiló fogyás segít rajta, de hogy csak tudd, az, hogy összeér a combod, az akkor is megtörténhet, ha normál súlyban vagy.
2021. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom de pár kiló van rajtam
2021. okt. 10. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, a leírtak alapján nagyon vékony vagy. A combrés genetika kérdése, soha nem fogod elérni, ha a csontozatod, illetve az alkatod erre nem alkalmas.
2021. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi
2021. okt. 10. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
A leírás alapján ez az alul Vénusz, felül boszorkány alkat.
2021. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. okt. 10. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 válaszoló vagyok.


Jajj, utólag is elnézést kérek! Amikor írtam a válaszomat, én nagyon arra koncentráltam, hogy azt írod, hogy a lábad duci, és hogy fogyni is akarsz, szóval azt nem is vettem figyelembe, hogy azt írtad, hogy amúgy kilátszanak a bordáid. Rosszul érzem emiatt magamat, mert nyilván, ha a felsőtested ennyire vékony, akkor ez nyilván egyszerűen neked ilyen az alkatod, a combod egy kicsit husisabb, amivel nincs az ég világon semmi baj. Sőt, ha kilátszanak a bordáid, akkor pár kilót hízni sem ártana. Elnézést. Nehogy fogyni kezdj.

2021. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jahh
2021. okt. 11. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!