Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen fajta üdítőkről?

Figyelt kérdés
Olyanok, amik cukor-és energiamentes üdítőitalok édesítőszerrel. 100 ml-ben 1 kcal és semmi több. Fogyókúra alatt lehet inni?
2021. okt. 12. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészség szempontjából nyilván a sok édesítőszer sem jó, szóval abból se jó napi szinten mindig több litert meginni, viszont fogyás szempontjából nyilván jobb, mivel nincs benne kalória. Szóval ha iszol ilyesmit, attól még fogsz fogyni.
2021. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A mesterséges édesítők jobban ártanak a fogaknak mint a cukor. A fogyókúrához elmegy, ha annyira nem bírod letenni az ízes löttyöket, de más téren nem jó.
2021. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt sose jó senkinek semmi. 😀 Azt titokban isszák a cukros kólát 😀
2021. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Véleményt kért, nyilván el lehet mondani. Én üdítőt momentán tényleg nem iszok semmilyet, ellenben a nutellát simán eszem kiskanállal, de attól még tisztában vagyok vele, hogy miből van :D
2021. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
INni lehet, de ezek is egészégtelenek
2021. okt. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viz sokkal egészségesebb, mint az ilyen üdítők.
2021. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ipari mennyiséggel akarod inni, de tanulmányok szerint az édesítőszerből még ennyit is meg lehetne inni, akkor sincs különösebben káros hatása. Én mondjuk kerülöm, mert minek, ha a víz is jó, de van, aki nem bírja az íztelen cuccokat (nekem szerencsém van). De én is megiszom néha-néha egy light valamit, semmi bajod nem lesz tőle.
2021. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!