Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden ok nélkül fel év alatt...

Minden ok nélkül fel év alatt felszedtem 6-7 kilot . Így sem voltam nagyon vékony 60 kilo de mostmár 66 -67 vagyok . Tudnátok segíteni hogy mitől lehet ez ?

Figyelt kérdés

Nem változtattam a kajalasomon sem , mindig ugyanúgy ettem .

Egyszerűen nem értem hogy lehet mozgok is .

Hogyan lehetne úgy lefogynom hogy ne legyen nagyon megterhelő a bőrőmnek? 10 kilot le szeretnek adni .

19/l

173 cm



2021. okt. 14. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Pajzsmirigyedet vizsgálták már?
2021. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem soha :/ .
2021. okt. 14. 08:12
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
A "nem változtattam" az esetek 99,99%-ban azt jelenti, hogy valójában változtattál. Ha nem mértél és számoltál mindent grammra pontosan, akkor nem tudhatod, hogy étkeztél ez idő alatt. Nem olyan nagy kunszt növelni a beviteled plusz egy kanállal vagy öntettel vagy hasonlókkal.
2021. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen lehet hormonális vagy pajzsmirigy probléma, érdemes orvossal is egyeztetni. De tény, hogy az esetek többségében arról van szó, hogy valamiről megfeledkezik, valamit elhanyagol az ember, ami jelentős plusz kalória, vagy jelentős mozgás csökkenés.

Pl tömegközlekedés helyett autóval kezd járni, ami azért alaphangon napi 1-2 km-el kevesebb gyaloglás, de lehet ez sokkal több is. Megváltozott munkakörülmények, eddig sokat mászkált, most már nem. Vagy, ha az étkezés nem is változott, de rászokott a kávéra, amiből megiszik napi kettőt tejjel, cukorral. De lehet ez bármi más is.

2021. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanez volt nálam, pajzsmirigy alulműködés..
2021. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pajzsmirigyes vagyok, szóval rögtön erre gyanakodtam, szerintem is nézesd meg a biztonság kedvéért. Amúgy tíz kiló fogyás nem fog látszani a bőrödön szerintem, az durvább fogyásoknál van.
2021. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább ne akarj 10kg fogyni, jó vagy ahogy vagy
2021. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy mellett is lehet fogyni, kalóriákat mindenképp számolnék, ha alacsony mellett sem fogysz, akkor nézetnék értékeket.
2022. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!