Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért híztam ok nélkül?

Miért híztam ok nélkül?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, tavaly 45 kiló voltam 165cm magasságomhoz, és naponta 2 tábla csoki mellett össze ettem mindenféle kalóriadús kaját naponta. Most 60 kiló 167cm-hez, pedig nyár óta nem ettem semmilyen édességet, hanem életmódot váltottam és egészségesen étkezek. Miért nem fogytam, ahelyett hogy híztam?
2013. márc. 3. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális változás is ahogy kamaszodsz, de nem tudom mit jelent az életmódváltás az esetedben, mert sok kaját marha egészségesnek tituálnak, közben meg iszonyat rossz ilyen téren (jó reggelt keksz, gyümölcslé, műzlik és gabonapelyhek amik hozzáadott cukorral készülnek amire rájön a tej is a maga laktóz és zsírtartalmával....)
2013. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megerősítem az első válaszát, teljesen igaza van.


Csak azért szólok hozzá, mert én is 15-16 évesen kezdtem súlyilag gyarapodni változatlan, kiegyensúlyozott étrend mellett. Szóval ez nem egyedi probléma. Fogyókúrát ne csinálj 14 évesen még, inkább mozogj többet!

2013. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit eszel "egészségesen" ?

Nem biztos hogy valóban olyan jó az mint ahogyan gondolod.

2013. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hàt màr nem eszek olyan szennyeket mint règen..pl. chips,csoki,cukros italok.. helyette sok zöldség,gyümölcs,fehèr hùsok stb. ennek ellenère sokat hìztam pedig kimondottan gebe voltam. de elmegyek egy vèrvètelre. abbòl sokminden kiderül.
2013. márc. 5. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
De már egy falat glutén (barna kenyérből vagy szennyezett élelmiszerből) pajzsmirigy gyulladást okozhat, viszonylag kevés tej zsírraktározást idéz elő, és a tejtermékeket nem szokták szemét kajáknak tartani (ami hiba).
2013. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és akkor mit lehet enni? a zöldségen meg gyümölcsön kívül.
2013. márc. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!