Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akaraterőt, következetességet...

Akaraterőt, következetességet és kitartást honnan vegyek az "utolsó" 2 kg. Leadásához?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van esetleg egy ruhadarab, amit a 2 kiló leadása után úgy érzed, hogy nagyon szívesen viselnél? Az hátha motiválna, ha szem előtt van a szekrényben.


Vagy tervezz be egy jutalmat, mondjuk 3-4 hét alatt leadod ezt a 2 kilót (heti maximum 1 kiló leadása javasolt, nem tudom milyen ütemben tervezed leadni) és foglalj arra a hétre valami szuper programot, színház, szabadulószoba, bármi, amit szeretsz, amire elmész, ha sikerült a cél.


Tervezd meg az étkezésed előre erre az időszakra, minden napra, minden étkezést, illetve a sportot is, írd fel valahová, mindig pipáld, ami sikerült. Pszichológiailag elvileg jobb, ha fizikailag leírod, mintha mondjuk telefonba.


Hirtelen ezek jutottak eszembe, kitartást, csak így tovább!

2021. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. okt. 16. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 nap hagyományos agrármeló,kevés kajával és lentvan!
2021. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A meló megvan, még sokkal több is (versenysportolok heti 6 edzés x 2 óra, plusz a meló... tetőn dolgozom)..


És így sincsen lenn :))))


Ide valami igazi "TRÜKK" kellene!

2021. okt. 16. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú az igen!
2021. okt. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Épp emiatt vagyok úgy, hogy az pár kiló HA NEM LENNE, na az sokat számítana a pályán.


Amúgy teniszezek és kiegészítésképp futok és kicsit erősítek.

2021. okt. 16. 11:08
 7/9 anonim válasza:
100%
Hát én is valahogy így vagyok vele. Az én trükköm, hogy jelentkeztem egy durva fizikai munkára ami jól is fizet. Így végre sikerül leadni azt az 5kg ot és még keresek is. Ha minden igaz így sikerülni is fog. ^^
2021. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Megettem ma délelőtt jó olajos, tocsogós bundás kenyérből vagy 6 szeletet, úgyhogy részemről ennyit a diétáról😃😃
2021. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fejből tudom minden élelmiszer kalória tartalmát, így a 6 szelet bundáskenyér energia tartalma önmagábvan elég vagy két napra :)
2021. okt. 16. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!