Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egészséges...

Szerintetek ez egészséges evés? Egy napra?

Figyelt kérdés

táplálkozási gondjaim vannak/voltak és most próbálok kijönni belőle, szóval nem kérek bunkó beszólásokat köszi:)

reggeli(7:00): 2 alma, 4 teáskanál bio áfonyás műzli

tízórai(10:00): 1/2 alma, 1 barack

ebéd(12:30): 1 kornspicz (= magvas kifli)

uzsi(16:30): 2 alma

vacsora(19:00): 2 sz. bio teljes kiörlésű toast kenyér, margarin, 1/2 paprika, 1/2 sárgarépa, 3 levél lolo rosso saláta, 300 gr. bio kefír


2010. szept. 3. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igyekszem kedves lenni akkor.:) Szerintem egész jó, sok zöldséget és gyümölcsöt eszel, viszont hiányzik a fehérje belőle, nem hiszem, hogy a kefír pótólná. Én mást ennék reggelire, mondjuk valami szénhidrátot, és jó lett volna valami főtt étel is ma. Ja, és szerintem nem az igaziak ezek a becsomagolt toast kenyerek sem.
2010. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Hús hol van ebből? És főtt kaját mikor eszel? Nem, ez egyáltalán nem egészséges! Persze, bőséges, de nagyon egyhangú, nem lehet csak almán élni.

Nézd, én nem mondom, hogy egészségesen eszek, mert sem időm, sem enegiám nincs rá, de eleget, és persze mozgok is mellette rendesen, nekem ma így nézett ki:

Reggeli: 2 szelet almás pite

tízórai: uggyanaz

Ebéd: egy bolti tojássaláta (200 gr) egy tökmagos bucival

vacsi: 2 szenya (vajkrém, sajt, kechup ment zsemlébe)

Hús ebből is hiányzik mára, de legalább fehérjét vittem be, főtt kaja meg elsz holnap vagy holnapután, mikor rászánom magam a főzésre.

2010. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

22.08-ra

Semmi értelme példálózni egy sokkal rosszabbul felépített étrenddel. Sznhidrát, cukor..., zöldség, gyümölcs, főtt kaja?

2010. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

A sok almával nekem az volt a gondom, hogy egy idő után szétszedte a gyomrom, ha nem ettem elég szénhidrátot mellette. Javaslom, inkább egyél egy almát és egy kis kekszet hozzá, mert egészségesebb is (szerintem), és jobban is laksz, ha hozzászoksz. A fehérje pedig valóban hiányzik, ami nagyon nem egészséges, ezért a kiflihez ebédre pl simán megehetnél pár szelet felvágottat, csirkemellet például. Amúgy nem rossz, de nem szabad túl sokáig csinálni. Ha ez hosszú távú terved, hogy sokáig minden nap ezt szeretnéd enni, azt nem javaslom. Nekem is voltak problémáim, sőt, cukros is vagyok, ezért nekem éjjel-nappal az orrom alá dörgölik, mi egészséges és mi nem... -.- Blöah.

Neked azért sok sikert! :D

2010. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

22:10 Nos, idézném magam, előző: "Nézd, én nem mondom, hogy egészségesen eszek, mert sem időm, sem enegiám nincs rá"

Csak azt mondtam, hogy ha már a kérdező egészségesen akar étkezni, akkor egyen valami húst is, az alma nagyon egyhangú, meg fogja unni pát nap alatt. Holnap nálam is lesz jóféle húsleves ebédre sok zöldséggel, csak ma nem jött össze a főzés.

2010. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem, hogy bővebben kifejtsem ez egy szar. És nem bunkó akarok lenni, csak ez van. bocsi.
2010. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az étrend az igazi plöttyedt testhez a recept.Ahogy írták már,hiányzik a legfontosabb a fehérje.

A reggelid mellé berakhatnál 4 tojást.

A 10 óraihoz egy fehérje szeletet,olyan,mint a csokiszelet.

A kiflibe belerakhatnál egy csirkemellet.

A kenyérre felvágottat.

Lefekvés előtt 2 órával,meg ehetnél túrót édesítővel.

2010. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ennyitől éhen halnék.
2010. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maga a menü tök egészséges, de nem biztos, hogy neked az. Egy túlsúlyos nőnek remek kis diéta, ám neki is csak egy darabig. Ha sokáig csinálod, bár vékony maradsz ugyan, mégis hiánybetegségeid lehetnek (nem akarom úgy írni, hogy lesznek), ami viszont finoman szólva egészségtelen.
2010. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi hogy válaszoltatok.

egy-két dolog még: vega vagyok, és 1 éve ezt eszem kb (azóta nem sikerül növelnem az adagot csak 1-2 napra), szóval nem unom az almát:)

2010. szept. 3. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!