Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy is működik pontosan a...

LoveGame kérdése:

Hogy is működik pontosan a csokoládé diéta?

Figyelt kérdés
Csak csokit lehet enni?
2010. szept. 4. 01:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Mint latod, egy nagy hulyeseg. Normalis dieta, gyumolccsel es zoldseggel. Tehat vigyaznod kell, hogy mit eszel.

Este ehetsz ket kocka csokit. Hol van ebbe a csoki dieta?

2010. szept. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kriszti83 ***** válasza:
100%

[link]


Én nem hiszek benne. Marad a több mozgás, kevesebb kaja :)

2010. szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát úgy, hogy a bélműködésed leáll: tömény székrekedés a vége...
2010. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Feltalálom a hús diétát! Egyél húst reggelire ebédre vacsorára... Például

reggeli: Párolt hal rizzsel

tízórai: Sült marha sült marhával

ebéd: rántott csirkemell párolt zöldséggel

edzés előtt: sült disznóhús rizzsel

edzés után: fokhagymás vadnyúl vagy sült marha sovány túróval

Eddz mint egy őrült, hajtsd ki a beled, ha edzés végén nem esel össze akkor nem volt elég kemény az edzés.

Edzés a következő képen épüljön fel: bemelegítés, súlyzós edzés, saját testsúlyos gyakorlatok, futás

Nem garantálok semmit, de finomak a kaják, kemény az edzés, olyan rossz csak nem lehet. Ha túléled igazi állat vagy.

Következő bontásban eddz:

hétfő: tricepsz mell

kedd: bicepsz hát

szerda: váll alkar

csüt: pihi

péntek: bicepsz alkar hát

szombar: tricepsz mell váll

vasnap: pihi

.

.

.

igazából hülyeségnek írtam de lehet nem is akkora baromság :D Komolyan kipróbálom XD

2010. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csoki diéta??? Még soha nem hallottam róla... Sokféle diétát hallottam amiben láttam rációt, de ez pont nem annak tűnik.
2010. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gyakor ***** válasza:
Köszönöm, hogy feltetted a kérdést. Ma sem hagyom el röhögés nélkül a fogyókúrák kategóriát. :)
2010. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És az én húsdiétám le van tojva? :D
2010. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gyakor ***** válasza:

Ja, odáig nem jutottam el :D. Finom lehet az biztos, tömegelésnél tűrhető.. nade edzés után túró? meg vacsi nincs? ( ja igaz, a nagy fogyósok 5 után nem esznek hahha :D ):D De szerintem fölöslegesen írkálnánk étrendeket meg edzésterveket ide. Tudod mikor fog itt bárki is magának diétás kajákat készíteni, amíg anyu eléjükteszi a jó kis pacalpürkűttet fehér kenyérrel. A nagy részük attól várja a fogyást, hogy ugyanolyan szemetet eszik, mint eddig, csak kevesebbet. Ja és edzésterv, áááhh minek, majd otthon pusztulnak meg koplalnak, attól lemegy a zsír, meg átalakul izommá :D, nehogy megmozdítsák a seggüket, mert hát ők olyan elfoglaltak meg amúgy is töri a sarkukat a cipő, még a végén kisebesedne.

Persze itt is tisztelet a kivételnek.

2010. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy lehagytam valamit :) Bár szerintem az edés után az a vacsi is. Bár kérdés, ki mikor szokott edzeni. Nekem nem fér bele még egy kaja. Edzek, kajálok, emésztek, alszok.

Nem amúgy tényleg nem azért nem írtam vacsit mert hiszek az ilyen csodamódszerekben... tehát akkor nem lesz népszerű a diétám a sok mozgás miatt? :) Akkor meg koplaljanak :D

2010. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem ezt a várom a kaját hozzáállást. Nekem alap, hogy magamnak csinálom a kaját, nem is bíznám anyámra a rizsemet XD
2010. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!