Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottatok a Fatfix nevezetű...

Hallottatok a Fatfix nevezetű tablettáról, amely 30 nap alatt 15 kg-t ad le az emberi testről, ha rendszeresen szeded? Mi a tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés
Mekkora egy doboz, ha rendelnék egy adagot? Az 30 napra elég?

2021. nov. 12. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha hasznosak lennének ezek a "fogyi" tabik, akkor nem lenne ennyi elhízott ember ebben az országban. Ez csak a pénztárcádat könnyíti meg, másra nem jó. Rosszabb esetben még egészségkárosodásod is lehet belőle.


Fogyni akarsz? Akkor csináld normálisan, egészségesen és sok-sok türelemmel.

2021. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 hollófernyiges ***** válasza:
96%
Jó esetben nem működik, rossz esetben vízhajtó.
2021. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez azokat segíti akik nem bírnak a pénzükkel.
2021. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kamu az egész. Mivel Barbara, aki pl a fotóját mellékelte a tablettához a google képketesésben a DailyMail oldaláról van 😀 Innentől kezdve kuka!


[link]

2021. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom, isten őrizz, hogy egy hónap alatt leessen rólam 15 kg. Hogy nézne ki a bőröm??? Lógna a hasam a térdemen, vagy mi? :D 15 kg MINIMUM 15 hét, de inkább több.
2021. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Köszönöm a válaszokat! Nekem talán még nem olyan fontos a fogyás, inkább egy rokonomnak.

Ezek a cikkek olyan hangzatosak, és én képes lettem volna rendelni...hogyan lehet kiszűrni,mennyire igaz, amit a cikkek állítanak?

Annyira tetszett, és én hittem is volna benne, ha tud segíteni annak, akinek vettem volna.


Szóval lehet hogy csak csalás az egész? Egy reklámon keresztül akadtam rá

2021. nov. 12. 13:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

“Tegyél megrendelést” - ez pl nettó nem magyarul van. Google fordítóval gyártották az egész szöveget.


-eu végű honlapcím a legritkább esetben van ilyen céges oldalaknál rendben


De a legfontosabb: ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az egyszerűen nem igaz.


Szóval ne reklámozd itt tovább ezt a szart.

2021. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy ha mindenáron kell valami, itt az egyesben már leírtam, hogy nekem is van egy csodateám: https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..
2021. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
7%
Abszolút jóindulatból mondom, hogy ha ennyi eszed van, mindenki jobban járna a környezetedben, beleértve téged is, ha gyámság alá lennél helyezve.
2021. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalon a fickó prof.Szekeres János. Ha rákeresel a képre(ugyan azt a terméket reklámozva) már prof.Alessandro Ziccardi, Alessandro Paladini máshol prof. Bogdan Petreanu.

Még megtalálhatod pár néven, ugyan azt reklámozva. Nagy kamu az egész

[link]

2021. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!