Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A korona alatt felszedtem 5...

A korona alatt felszedtem 5 kgt . Szeretnek lefogyni belőle 3-4 et . Nemtudom hogy álljak neki de mivel egy része mellre ment nem szeretném?

Figyelt kérdés
hogy lemenjen az a része a hasamon van egy kicsi plussz ami nagyon zavar . Sajnos másokkal ellentétben sajnos észreveszem és sok önértékelési problémát okoz bennem 163 cm magas 56 kgs 18 évesrol beszélünk aki konkrét sírni tudna ha vissza nézi a tavalyi képeit . Könyörgöm valaki aki ért hozza segítsen mert ha túlzásba viszem és esetleg mellbol megy le hasrol nem ront a helyzeten . Alapvetően nem vagyok hízásra hajlamos , nagyon sokat zabaltam csoda hogy csak ennyi jött fel.

2021. nov. 15. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A súlyod tökéletes, a fogyást meg nem tudod irányítani, a melledből is menni fog. Nem kell fogyókúráznod, térj vissza a korábbi étkezésedhez, és mozogj 4-5 nap 1 órát.
2021. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%

Kezdj el valami testmozgást vagy sportot, illetve próbálj figyelni arra, mit és mennyit eszel.

Lehetőleg kellő szénhidrátot, fehérjét és rostot fogyassz.

Remek tornázós/ workout-os videók vannak youtubeon nők részére, ajánlok is egyet amire még előző párommal szeretettel edzettünk együtt.


Pamela Reif

https://www.youtube.com/watch?v=UBMk30rjy0o

2021. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen segitseget varsz pontosan? Nincs helyi fogyas, mivel hiztal a melledre is, ezert nyilvan fogyni is fogsz belole, ezzel nem tudsz mit kezdeni.

Sportolj es egyel egeszsegesen, mert a sulyod alapjan egyebkent nincs szukseged fogyasra, de ha szednel magadra egy kis izmot, hogy feszesebb legyel, akkor lehet, hogy magadnak is jobban tetszenel.

Legalabbis nalam igy volt, hiaba fogytam le 10 kilot, hiaba volt papirforma szerint jo a sulyom, nem neztem ki jol, mert nem sportoltam.

2021. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat . Van itt valaki akinek esetleg sikerült leadni néhány kgt ha igen hogyan?
2021. nov. 16. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most irtak le h csinald.. sportolj vmit meg figyelj a kajara. Ha kell szamold a kaloriat
2021. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így jàrtam az első lezárások alatt.57-tel kezdtem,és 61 lettem,de megvolt a napi 3-3500 kcal (170 cm vagyok).A 61 elméletileg jó a magasságomhoz,de úgy néztem ki,

mint aki 80 kg.Engem valóban annyira zavart,hogy elkezdtem kondiba jàrni,de voltak napok,amikor otthon is tornáztam,ha volt időm,délelőtt kondiztam meg este otthon is tornàztam.Ha éhes voltam tonhalat ettem (sós lèben) salàtával. 1 hónap alatt 2 kg-t fogytam de màr nem zavart a súlyom mert jobban néztem ki.Aztán lement még kettő mikor visszamentem dolgozni

2021. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!