Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A regenor dietaba belefer a...

A regenor dietaba belefer a pizza sajt nelkul?

Figyelt kérdés
Legyen szives az valaszoljon, aki ismeri ezt a dietat, az okoskodokra nem vagyok kivancsi.

2021. nov. 23. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy alkalmazod a regenort, hogy el sem olvastad még a basic információkat sem????

[link]


"A PROGRAM IDEJE ALATT NE FOGYASSZUNK:

süteményt, péksüteményeket;

alkoholt;

cukrot, cukorféléket, mézet;

ecetes, vagy erjesztett savanyúságokat;

tejet, tejterméket (kefir, joghurt, sajt, vaj, tejföl, stb.);

gyümölcsöt, gyümölcsleveket, üdítőket;

olajat, margalint, és magvakat."

2021. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele
2021. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem fér bele. Ha ilyesmit akarsz enni, rossz fogyókúrát választottál, ami neked nem megfelelő és nem fogod tudni tartani hosszútávon. Keress olyat, amivel nem szenvedsz (pl. érdemes utánaolvasni, hogy miért és hogyan fogy az ember stb.) gondolom ezt már okoskodásnak veszed, de ez az igazság-ha erre nem vagy kiváncsi, akkor sok sikert és szerencsét, szükséged lesz rá.
2021. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elolvastam az alap informaciokat. Az utolso komment kicsit cinikus csak, az meg belefer. Azt olvastam, hogy a pizza sutesi modja miatt fer bele ebbe a dietaba, gyakorlatilag olyan mint a poritott kenyer. De nem tudom pontosan, azert kerdesem. Nem szoktam pizzat enni, de december elejen megyunk Olaszorszagba...
2021. nov. 23. 12:49
 5/19 anonim ***** válasza:

Már sok helyen lehet kapni Reg-enoros pizzát is.


De azt javaslom, hogy keresd meg azt, aki által megvetted. Neki kötelessége mindenben segíteni neked (benne van az árában).

Ha ő nem tudja, akkor meg tud kérdezni valaki mást (így van felépítve a rendszer)


Ha nincs kúravezetőd, akkor kicsi az esélye a sikeres kúrának.

2021. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező - 3-as vagyok. Valóban csak a vége lett kicsit szurkálós, de a többi teljesen így van, olyasmit kell választanod, mit hosszútávon tudsz tartani, és nem teljes ételkategóriákat kizárni az étrendedből, mert az jóra nem vezet. De ha te ezzel jól érzed magad és fogysz is (még akkor is, ha nem tudod, hogy miért történik - ezt nem cinizmusnak szánom), akkor tulajdonképpen semmi baj, csak esetleg az olaszországi tartózkodás idejére érdemes felfüggeszteni a dolgot (amúgy hátha közben felfedezed, hogy a mediterrán diéta jobban tetszik :) ). személyes véleményen szerint nagyon rossz olyan diétát követni, ami teljesen kizárja a gyümölcsöket, de ez már más pasta.
2021. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

4: a pizza tésztája gyakorlatilag péksütemény (ami tiltott)

a sajt meg expressis verbis fel van sorolva a mit ne alatt.

2021. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Eddig azt sem tudtad, hogy miből van apizza, ill. a pizza tésztája micsoda...????
2021. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#6

Jó lenne tudni, hogy a kérdező milyen célból kezdte el a Reg-enor kúrát. Könnyen meglehet, hogy nem fogyás céljából. (Én már háromszor csináltam végig a kúrát, pedig igen sovány vagyok :) )


A Reg-enorózok jó része valóban fogyás céljából kezd neki, de rengetegen vannak, akik más problémára keresnek megoldást.


Az a "gond" a Reg-enor kúrával, hogy elég rizikós felfüggeszteni. Ha a tiltólistáról bármi bekerül a szervezetbe, akkor az akár hetekkel is visszavetheti a kúrát.

2021. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha regenorozol, akkor úgyis mindegy.
2021. nov. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!