Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem egy szelet pizzát...

Megettem egy szelet pizzát ezzel ártottam?

Figyelt kérdés
3 honapja fogyokurazok 12 kilotol szabadultam meg!eddig szigoruan tartottam a diétámat de ma megettem egy kis szelet pizzát!annyira elkapott a buntudat hogy egy ora mulva ki is jött belolem.. ebbol mennyi szivodhatott fel? sokat ártottam ezzel magamnak?

2021. márc. 3. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Az artalom nem a gyomrodban keletkezett, az biztos.
2021. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kcalra lennék kivancsi kb mennyi szívodhatott fel :(
2021. márc. 3. 18:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal többet ártasz magadnak, ha meghánytatod magad, mint amennyit az egy pizza ártana.

Eleve így semmi értelme a fogyókúrának, hogy kitiltasz sok mindent, mert így garantáltan visszahízol, ha elérted a célodat - ugyanis vagy életed végéid "fogyókúrázok", vagy ha elkezdesz megint mindent ennki, akkor elkezdesz hízni is.

Ezért lenne értelmesebb olyan módon étkezni, amit életed végéig tudsz tartani, megfelelö kalóriakeret mellett.


De ha hánytatod magad, azzal tönkreteszed a szervezetedet, meg a fogaidat és semmi értelme.

2021. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mentalitás sokkal többet árt, mint egy szelet pizza. A világon semmit nem rontottál el, de ha továbbra is bűntudattal tudsz csak enni, jó kis evészavarod lesz. Sosem szabad így hozzáállni.
2021. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már 600 kcalra levittem a napi adagom! 1 hete csak bűntudatom van minden evesnel. Már almát sem merek enni mert 15 ch van benne... Napi 50ch a maximum amit eszek! És így is még kövér vagyok 172/69 úgy érzem minden éves után híztam is..
2021. márc. 3. 20:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondom en, a problema gyokere az nem a gyomrodnal van, hanem nyaktol felfele.
2021. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz, mert ez nem normális. Nem is vagy elhízva, és egy evéstől egyébként sem lehet hízni. Valószínűleg evészavaros vagy, tényleg a fejedben van a probléma.
2021. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#5-os mióta vagy anorexiás?
2021. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
50 ch? Több mint ötször annyi kéne, de inkább több.
2021. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anorexiáddal kezdjél valamit. Bár, ha már hánytatod is magad, az remek ("kijött belőlem" - hát, ha ügyesen csinálom, belőlem is kijön ;) )
2021. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!