Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen drasztikus diétával...

Ki milyen drasztikus diétával fogyott és mennyit? Esetleg koplaltatok már?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Én nagyon sokáig nem találtam jó módját annak hogyan tartsam meg a súlyomat illetve érjem el a nekem megfelelő súlyomat. Azonban nemrég elkezdem a PALEO diétat és egy hét alatt 3 kilót is fogytam hiszen megszabadulás a felesleges víztől. Mostanra egeszsegesebbnek és fittebbnek érzem magam. Próbáld ki, nézz utána én nagyon ajánlom!
2021. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De jó, nagyon köszönöm! Megnézem
2021. nov. 30. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen.80ról indultam Tavaly februárba kezdtem el MÉG NORMÁLISAN 60g ch-t ettem. Nem éheztem fogytam. Ugye egy ido utan stangált a súly pedig akkora már elértem a kitűzött célom 65kilo lettem júniusra. Valami bekattant nagyon fogyni akartam még és elkezdtem a kalóriákat is számolni drasztikusan.. Napi 400 kalóriát ettem. Mindent mértem még a tojást is hogy hány gramm. Plusz őrülten edzettem és böjtöltem volt hogy 48órát. Mentek is lefele a kilók Bele betegedtem teljesen. Majd mikor már 55kiló lettem augusztusba nagyon rosszul voltam folyamatosan a kaja járt az eszem.szédültem rosszul lettem volt hogy hánytattam magam és hashajtot szedtem. Majd orvoshoz kellet mennem vérvétel stb. :( mikor már mertem enni egyből jöttek vissza a kilók havi 4kg is híztam egyből. Nem éri meg.
2021. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Napi 4x és egyenlőségjelet raktam az étkezések közé, azóta fix a 70kg. 24F
2021. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még nagyon régen, tizenévesen fogytam koplalással 25kgt. Nagyon rossz ötlet volt. Nem bírtam az éhezést, persze a sokszorosát híztam vissza.

Hosszú évekig tartott, mire rátaláltam arra az étrendre ami számomra- bár szigorú-, de ugyanakkor mégis hosszútávon élvezhető tartható és élhető. Lowcarb életmóddal és rendszeres mozgással fogytam le végül összesen 103 kilót.

2021. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
1es fizetett reklámozó nehogy bedőljetek. Senki nem ír így.
2021. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Koplaltam már, 3 napot, összesen 1.5 kgt fogytam. Utána pedig kicsivel tobb mint 3 kilo jott vissza. Igy mar azt is le kellrtt adnom


Eddig nem drasztikusan 27 kgt fogytam osszesen. Kaloriadzamolas, teljes kiorlesu gabonak, zoldsegek. Ennyi a fogyas titka

2021. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Először is, aki éhesen fogy, annak szar az étrendje.

Szerintem a fogyásnak 2 kulcsa van, egyik a zöldség, másik az akaraterő. A mozgás csak rásegít.

2 hét alatt -6 kg (most vagyok így 136, 110 a cél, 196 cm-hez). Csomó saját találmányú kajám van, ezekkel fogyok úgy, hogy esnek le rólam a kilók és sosem vagyok éhes, nulla sporttal. Azt nem írom, hogy gasztronómiai orgazmust nyújtanak a kajáim, de teljesen ehetőek, 3-5 határozottan finom is. Annyi még, hogy aki fintorog a brokkolitól és társaitól, annak tényleg szopó a fogyás. (A zab egészséges szénhidrát, de szénhidrát, azt egye az, aki nem akar fogyni. Anélkül is tudok reggelit csinálni, olajmentes tükörtojás, cottage cheese, sonka+saláta, stb.)

Fogytam már régen is egyszer 30, aztán 40 kilót, egyik sem gyorsan jött vissza (akkor kezdek el fogyni, ha éppen kedvet kapok hozzá, úgy 2 évente pár hónapot rászánok, mert bizony imádom a családi hústorony pizzát). Szóval eddig -76 kg a tapasztalatom. Nem diéta kell, hanem étrendváltás. Vagy folyamatosan, lájtosabban, vagy időszakonként, komolyabban (hízástól függően).

2021. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok drasztikus diétával fogytam már, de egyiket se tudtam megtartani. Volt hogy fiatalon koplaltam. Csak reggeli és ebéd, közte semmi, illetve ebéd után is semmi. Kitűnően fogytam vele.

Aztán volt hogy csak tojásfehérjét, meg zöldségeket ettem. Esetleg reggelire egy kis adag zabkását. kb 600 kalórián éltem, de azzal is kitűnően fogytam, persze minden visszajött utánna, mikor abbahagytam..

Ma már csak max egy napot tartok, ami ilyen drasztikusabb. Például mondjuk egy nap csak húslevest eszek. Vagy egy nap csak zöldséget hússal. Még jót is tesz kicsit az emésztésnek, de hosszú távon normális étrendet ajánlok egy két ilyen könnyítette nappal

2021. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek drasztimus? Az egeszsegtelen es szrul is nezel ki utanna. En napi 5-6 etkezessel fogytam 15kgot 2 honap alatt es feszes, izmos minden. Heti 5x1 ora sulyzos edzes + 3-4x felora kardio + fizikai melo 12 oraba + grammolt kaja
2021. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!