Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka videóval 6 hónap...

Rubint Réka videóval 6 hónap alatt tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Elterveztem, hogy megpróbálok (vagyis jobban mondva le szeretnék fogyni) és az lenne a kérdésem hogy 6 hónap alatt ha rendszeresen heti 4x csinálok 20-30perces edzést (alkalmazáson) vagy esetleg mint ahogy fel tettem a kérdést Rubint Réka videó alapján akkor tudok fogyni és formásodni? Persze mellé kaloria deficitet csinálok.

Jelenlegi állapotom 166cm és 100kg



2021. dec. 1. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen túlsúllyal nem szabad ezeket a videókat csinálni, mert tönkremennek az izületeid!

Ha kb 30 kilóval könnyebb leszel, akkor igen, csinálhatod és használni is fog, de addig csak olyan sportot szabad, ami nem terheli meg az izületeidet.

De sokkal fontosabb a megfelelö étrend, nem diéta, hanem életmódváltás.

A kalóriákat sem szabad túl alacsonyra tenni, ha nem akarsz megbetegedni.

2021. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy csinálod a guggolásokat és a kitöréseket, mint Réka, vékonyan is tönkremennének az ízületeid, úgyhogy ettől óva intenélek. A mozgás jó dolog, otthon is van eredménye, de szerintem találsz minőségibb online edzést az övénél. Külföldieket érdemes követni vagy ha magyart szeretnél, Béres Alexandráról és Péntek Enikőről is jobbakat hallottam. Hajrá!
2021. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a fogyás főleg a kajától függ, a mozgás csak rásegít. (Több részletben, némi ingával ugyan, de eddig 76 kilót fogytam, szóval tudom.)

Másodszor, ha mozogsz, tényleg csak olyat csinálj, melyeknél nem éri hirtelen terhelés, semmidet. Pl. a lépcsőn lefelé séta sokkal megterhelőbb, mint felfelé. Ne is ugrálj (pl. ugrókötél). Bőven elég emelkedőn séta, guggolás, haskerekezés (iszonyat jó találmány és filléres, nekem is van) és 1-2 egyéb mozgás, amit szeretsz és oda hat, amelyik testrészedre szeretnéd.


6 hónap alatt, csak kajával, szerintem úgy 20 kilót tudnál fogyni. De ehhez el kell kezdeni zöldségeket enni.

2021. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Imádom a zöldségeket szóval ezzel Nincs de probléma
2021. dec. 1. 21:47
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs problémám*
2021. dec. 1. 21:48
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy előttem is írtak a kaja a legnagyobb tényező a fogyásban! Plusz ennyi túlsúllyal ne Rékázz! A sétát javaslom! Vagy biciklizés. Esetleg otthon hasprés, lábemeles... De Réka és hasonlok még semmiképp ne... Sok sikert :)
2021. dec. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Réka egy ízületgyilkos kókler,aki 20 éve ugyanazt a gagyi ugrabugrit nyomja. Semmikèpp ne. Ahogy írták, előbb diéta aztán keress egy hozzáértő szakembert.
2021. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem szakemberre, de köszönöm szépen a normális válaszokat! :)
2021. dec. 2. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Rubint Réka gyakorlatok hatékonyak de utána ne csodálkozz ha az izületeid fájnak

Ilyen súllyal nem is szabad ilyen mozgásformát választani

Kondizás jó vagy szobabicikli de nem nagymama tempóban mert úgy semmit nem ér és először csak fél óra aztán mikor már belejöttél akkor emelni kell a terhelést is és a tekerés időtartamát is.Mikor már ment le mondjuk 10 kg így akkor ugrókötelezés is jöhet bemelegítésnek és 1-2 kg-os súlyzókkal is csinálhatsz karozást hogy felül is szépen alakulj át.

Étkezés is fontos:-lassú felszívódású szénhidrát

-fehérje bevitelt növelni -fehérje port merem ajánlani

-csirke,hal,marha hús kiváló és laktató illetve nem zsíros része a sertésnek szintén jó

-zöldségek,gyümölcsök de a gyümölccsel azért óvatosan

-cukrot elfelejteni-helyette stívia vagy entrit

-napi 5-szöri kis étkezések elosztva a kalóriákat és persze ki kell számolni a napi alapanyagcseréhez szükséges kalória mennyiséget ami neked kell

2021. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
50%

Szerintem az alkalmazásos megoldásnak nagy esélye van, hogy beválik, némelyiket testre tudod szabni, és célokat beállítani. Először én az általánosabb mozgásformákat javasolnám, mint például a futást.


Eleinte ne vidd túlzásba, nehogy a motivációd lássa kárát, szépen fokozatosan. A nyomonkövetéshez én a Samsung Health alkalmazását ajánlanám ha Android telefonod van, de tuti IOS-en is vannak ilyenek.



Sok sikert!

2021. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!