Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régen anorexiás voltam,1 mély...

Régen anorexiás voltam,1 mély depresszió miatt felhíztam 60 kg-ra. Hogyan tudnék leállni az evéssel?

Figyelt kérdés

Nem anorexiás akarok lenni!

Szimplán leakarok állni a folytonos mértéktelen zabálással! De egyszerűen nem tudok!

Régen megvoltam 1 szem almával meg 1 műzlivel egész nap..

Most pedig áhh mindig rágok valamit. Pár hónapig nem ettem csokit le"fogtyam 4 kilót, mert eljártam futni meg minden, de lebetegedtem, hideg van már nem tudok és most megint ráálltam a csoki zabálásra.

Hogyan tudnék nemet mondani az ételre?


2010. szept. 5. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy dietetikust és egy pszihiátert.
2010. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna...

ugyan ebben a szituban vagyok énis:/

2010. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem fogyóznotok kéne,hanem felkeresni egy pszichiátert. Én is ezt tettem,meggyógyultam,normálisan eszek és egészséges vagyok..
2010. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlen kell pszichiáter... Rajtam csak 8 kiló felesleg volt: jó az anyagcserém, de imádok zabálni... Egyszer megkaptam a nyári balcsis képeket és elszörnyedtem magamon. Attól a naptól kezdve nem eszem krumplit, tésztát és fehér kenyeret, cukrot.. Sportolni kezdtem, azóta lefogytam és tartom a súlyt. Akaraterő kell csak.
2010. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne tarts otthon csokit, helyette rágj zöldséget vagy gyümölcsöt. Ennyi a titok.

Amúgy szerintem azért eszel állandóan, mert az anorexia úgy kikészített, hogy a szervezetednek muszáj táplálékhoz jutni, hogy pótolja a hiányokat.

2010. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért egy volt anorexiásnak nem pont képekkel kellene elrettentenie magát az evéstől mert visszaeshet.
2010. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azok a régi képek szörnyűek! Én nem akarok megint olyan lenni. Azokról csak rosszul leszek, van 1 kép amin oldalt állok és szó szerint a fejem abnormálisan nagy a testemhez képest, és akkor gondoltam azt magamról, hogy kövér és hájas vagyok. Ettől elkap a hányinger.

Most jól érzem magam, olyan 4 kilót szeretnék fogyni, hogy a tényleges hurkáim lemenjenek ennyi.

Tudom miket kell tenni, hogy ne egyek.

Nekem tippek kellenek, monológok miket mondogassak magamnak, hogy ne járkáljak fél óránként a konyhába.

2010. szept. 5. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű.Egyél fehérjéket.Abból ehetsz akármennyit és vegyél valami vitamint pl scitec greens-t.Akkor nem betegszel le egy kis hűvösben futástól.

Lehet kapni fehérje szeletet is,olyan,mint a csokiszelet,ha nassolhatnékod van,de a túró édesítővel is jó édességnek.

2010. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem pedig,kedves válaszoló,nekik kell orvos. Egy étkezési zavaros ember agya teljesen másképp viszonyul az evéshez mint egy szimplán nagy étvágyúé. Nem tudom,látod-e,de itt a kérdésben megvan a válasz,neki nem diéta kell,hanem egy orvos,aki segít kialakítani egy rendes önképet és egy rendszerezett,kiegyensúlyozott életet,étrendet.
2010. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!