Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Depresszió esetén tényleg...

Depresszió esetén tényleg hasznos a mozgás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 11:18
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%
igen
2011. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De aki igazán depressziós, az alig tudja odébbvonszolni magát, nemhogy ugrabugráljon..
2011. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
igen, tapasztalatból mondom
2011. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos én jelen pillanatban az alig tudom magam arrébbvonszolni kategóriába tartozom, annyira maga alá temetett az elkeseredés. Elvesztettem a munkám, híztam is sokat, az ételbe menekültem, bűntudatom lett, depressziós lettem, újabb ételadag, újabb bűntudat. Ördögi kör! Valahogy ki kell másznom belőle, csak nem könnyű. Megpróbálom rávenni magam a mozgásra.
2011. szept. 18. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejött, sokkal jobb a kedvem tőle :)


Persze ne arra gondolj, hogy ma rászánod magad, és jó kedved lesz. A hangsúly a rendszerességen van.


Amúgy kb 2 hétig kell rávenni magad, elég nehéz lesz, de utána már hiányozni fog, ha kihagyod.

2011. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

én is olyan vagyok, hogy ha rossz kedvem van eszek. de a sport tényleg használ, hidd el. én kocogni szoktam fél órát majdnem minden nap. utána érzem hogy a testem és lelkem egyszerre feltöltődik energiával.

sokszor nehéz elkezdeni, de amit utána érzek, az erőt ad. :)

2011. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!