Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy éltétek meg a változás...

Hogy éltétek meg a változás első pár hetét?

Figyelt kérdés
Jelentkezett nálatok levertség, álmosság? Lelkileg hogyan viseltétek? Nem hiányzott a sok rossz szokás, amit elhagytatok?

2021. dec. 7. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az még elment... hanem ami utánna jött, az a nem semmi. Életmód váltás... baromság. Gyűlölöm.
2021. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én pont az első pár hétben voltam lelkes, aztán egy hónap múlva kicsit alább hagyott ez, 2 hónap után úgy voltam vele, hogy feladom de utána már megszoktam
2021. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónapja kezdtem. Kalória számolás, jóval kevesebbet eszek, mint előtte. Mondjuk pont jó a mennyiség, nem éhezek, csak ritkán jön rám zabaroham. Szédülés, gyengeség, fáradtság, szerencsére ritkán ... Nem értem mondjuk, mert most még egészségesebben is táplálkozok mint előtte. Lelkileg egyre jobban érzem magam, jó érzés, hogy elkezdtem tenni valamit a súlyom ellen, és eredményes vagyok. Egyszer már fogytam 8 kilót, csak visszatértem a régi rossz életmódomhoz, és visszahíztam, jóval többet. Az biztos, hogy a legnehezebb az egészben nemet mondani, és ellenállni a kísértésnek. Rendszeres mozgást még nem vezettem be, de tervben van, csak ezt is ugyanolyan nehéz elkezdeni, mint magát a fogyókúrát. Nem sok kedvem van, munka mellett meg végképp nem. Gyűjtöm az erőm az elhatározáshoz, előbb-utóbb ugyis meglessz ez is.
2021. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!