Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit éltetek át miután lefogyta...

Mit éltetek át miután lefogytatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan történetekre vagyok kíváncsi, hogy pl. ,,az exem elhajtott, mert kövérnek tartott és miután lefogytam újra akarta kezdeni velem" vagy ,,sokkal jobban ment a tanulás" vagy ,,jobb lett a közérzetem" vagy ,,összejöttem álmaim pasijával/nőjével" stb.


Minden ezzel kapcsolatos sztori érdekel! Ha van kedvetek hosszan is írjátok le, szívesen elolvasom! :)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 3. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
18 éves koromig egy lánynak se tetszettem. Most már bármikor tudnék barátnőt szerezni. Bármiféle egoizmus nélkül.
2020. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Ügyes vagy! :) (Egyébként az egoista szó jelentése önző, sokan keverik beképzelttel.. Nem bántásból, csak gondoltam szólok.)
2020. máj. 3. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem lefedi azt is
2020. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarok okoskodni, de az az ex amelyik azert hagy el mert van rajtad felesleg, annyit is ér.


Egyébként volt ilyenre példa, nem fogytam habem izmosodtam (fiu) és kiraktam új profilképet és egyből írt az ex.

2020. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én jobban éreztem ,és érzem azóta is magam,össze sem lehet hasonlítani . Végre szeretek és tudok magamra szép ruhákat venni sírógörcs nélkül .

A férfiak jobban megnéznek,mondjuk ezt én utálom,szeretek észrevétlen maradni .

Amúgy érdekes ,hogy miután lefogytam még hónapokig volt egyfajta testképzavarom ,persze tisztában voltam vele,hogy lefogytam,de nem láttam nagyon nagy különbséget a tükörben . A ruhákból is csak kb 1 év után kezdtem testhezállót felvenni,addig tartott "megszokni" a testem . És rajtam még nem is volt annyira nagyon sok felesleg (20 kg) ,nem tudom másnál ez mennyire lehet megdöbbentő ,aki mondjuk 40-50 kg-ot vagy többet fogy .

Összességében az egész életemre kihatással volt ,hogy gyerekkoromtól kezdve kövér voltam,és sokkal jobban érzem így magam,már 5 éve tartom a súlyom ,pár kiló feljött ,de izom formájában .

2020. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jobban érzem magam. Magam miatt tettem. Eleinte nekem is volt fiú-ügyes motiváltságom, de magamnak akarok leginkább megfelelni. Most már az anorexiás kutyától elkezdve voltam minden, voltam zsírdisznó is, úgyhogy meg kell tanulni senkinek a véleményére sem adni. Ez a legfontosabb, amit tanultam. Mondjuk még ma is küzdök vele. Egészségügyileg valahogy a súlyom csökkenésével nőtt a fizikai teherbírásom, elég durva fizikai melóm volt, amit végül egy baleset miatt otthagytam, azóta nem is emelhetek már. De összességében jobb, hogy rám jönnek a gyerekruhák is akár (alacsony vagyok nagyon amúgy is) :D
2020. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Szióka, manóka!

Kérdésedre remek válasz volna,

Ha valaki a sütőbe betolna.

Ott a rengeteg sonka,

Mely nem boldogulna

Nélküled, kinek foga

Megeszi, mint tetemet a hangya."



.

2020. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor érnek véget a legújabb intézkedések? Most mindent meghosszabbítottak jan. 31-ig?
2020. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!