Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet-e ezen változtatni vagy...

Lehet-e ezen változtatni vagy ez már ilyen marad?

Figyelt kérdés

Anorexiás voltam egy ideig, de kettő éve már, hogy rendben vagyok. A testemen sajnos meglátszódik. Ezalatt a rendes izomzat hiányát kell érteni, meg a rossz táplálkozás jeleit. Jelenleg olyan problémám van, hogy túl sokat eszek, de egyre jobban sikerül ettől is megszabadulni. Teljes életmódváltásra lenne szükségem, mert mindent is rosszul csinálok. Szemét kajákat eszem, csupa szénhidrát minden falat. Mozogni sem nagyon mozgok, mostanában sokat sétálok, de ennyi. Én sem érzem jól magamat tőle. Egy ideje próbálkozom, hogy több zöldséget eszem, sok vizet, teát, igyekszem "tisztán" enni és sokkal jobban érzem magamat. Nem vagyok kövér, de vékonynak sem mondanám magamat.

Tudok-e változtatni a testemen, vagy maradnak az anorexia miatti változások? Milyen tanácsot tudnátok adni nekem?



2021. dec. 8. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratuláok, hogy iskerült kijönni belőle!

Tudsz változtatni. SPorttal! És nem kardióval, inkább saját testsúlyos, súlyzós és erőnléti edzésekkel. A bőröd is szebb lesz ha szépen lassan feltöltöd magad izomzattal, de ez lassú folyamat, adj neki több hónapot. És a többit meg jól csinálod. Minőségi összetevők, megfelelő mennyiségű étel. Ezt folytasd. Egyébként attól is rengeteget tud javulni pl a bőr állapota.

hajrá

2021. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!