Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány óra alatt lehet körbe...

Hány óra alatt lehet körbe biciklizni a Balatont, ha nem állunk meg fürödni, nézni a tájat, kajálni stb stb..?!

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömmel nyáron körbe szeretnénk biciklizni a Balatont. Nem nappal szeretnénk menni, hanem este-éjszaka. Kb 20-21 óra fele indulnánk Siófokról. Szoktak ilyenkor is menni vagy csak ez a mi elvetemült ötletünk? Vinnénk szendvicseket meg valami csokikat az útra és közbe ennénk meg, tehát nem állnánk meg akkor sem..:) A válaszokat előre is köszi.

2021. dec. 9. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen voltam olyan őrült, hogy elmentem a balcsira, 250 km volt aznap. Nehéz biciklivel edzetlenül kb 16 óra volt, szerintem kb 220 km lenne a balcsi körben, meg ha rendszeresebben biciklizel, 10-12 óra szünetekkel.
2021. dec. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Hat ezt felejtsétek el. Minimál vilagítás, tele bukkanóval, életveszély.

Amúgy kb 8 óra alatt teljesíthető. De azt nem hiszem el hogy hugyozni sem álltok meg

2021. dec. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyáron kb 10 óra alatt sikerült, csak enni álltam meg. (nettó idő 8óra 20 perc volt)
2021. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan elvetemült sportteljesítmény körbeteketni egy nap alatt a Balatont, de azért az éjszakai tekerés nem túl jó ötlet. Ha valami baj lenne, akkor nincs már se szerelő aki megjavít egy defektet, nincs vonat, amire fel tudtok szállni, nincsenek nyitva boltok, stb. No meg valami brutál jó lámpa kell, hogy lássatok valamit.
2021. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Lehet ejszaka menni, de szerezz egy tenyleg eros elso lampat, mert a legtobbel kb. loszart nem latsz, ha nincs normalis kozvilagitas, marpedig a bringaut menten nem mindenhol van.


Amugy realisan le lehet nyomni ugy 10-12 ora alatt, de azt is csak akkor ha van gyakorlatotok hosszabb bringaturakkal. Elobb probaljatok meg a kornyeken lenyomni ugy 60-80 kmt.

2021. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gondolod, hogy éjszaka bringázva több kiló megy le rólatok??? Fogyókúra rovatban írtad ki a kérdést, ha nem tűnt volna fel... :-D :-D


Amúgy meg nettó mazochizmus. Nem ismétlem az előttem szólókat.

2021. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
15:50 - véletlen írtam ide;)
2021. dec. 10. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!