Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan fogyni?

Hogyan lehet gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egészséges kevés idő alatt sokat fogyni. De szeretnék 6-8 kilót leadni a lehető leghamarabb. Sajnos se tejet se tojást nem tudok fogyasztani és mivel tél van így elég kevés a zöldség és a gyümölcs is. Van valami ötletetek?


Lehetőleg a kérdésre válaszoljatok mivel a többire nem vagyok kíváncsi és felesleges leírni.



2021. dec. 10. 16:19
1 2
 1/17 Alain Delon ***** válasza:
97%
Pl. elkezdhetsz mozogni. Amúgy arról tudjál, hogy az a 6-8 kg egészséges tempóban 2 hónap.
2021. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt írtam hogy minnél hamarabb (2 hét kb) tudom nem egészséges stb. de most akkkr is le szeretnén adni
2021. dec. 10. 17:11
 3/17 Alain Delon ***** válasza:
95%
Akkor úgy, hogy nem eszel. Akkor garantáltan le fog menni sok, és tönkreteszed vele a szervezetedet.
2021. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is eszel sokat, 6 kg akkor se fog lemenni, max. akkor ha van rajtad 50 kg fölösleg. 2 hét alatt ez így lehetetlen.
2021. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem volt feleslegem mégis koplaltam....

900 kalóriát vittem be naponta igy 1 hónap alatt lement 7kg.


Tehát ha te 2hét akarsz leadni 6kg-ot akkor felejtsd el szerintem.

Vagy akkor ne egyél semmit és meglesz 2 hét alatt.


Nekem első héten 3kg második héten 1,5kg ment le Igy 4,5Kg két hét alatt 900 kcal mellett

2021. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt akkor se nagyon megy le annyi, ha egy falatot nem eszel és egy kortyot nem iszol. Nem csak hogy nem egészséges, konkrétan lehetetlen.
2021. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy.. max viz jon le vmennyi, de zsir ennyi ido alatt alig.
2021. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Két hét alatt 6-8 kg? Talán, ha levágod az egyik lábad, máshogy nem. Először a realitásokkal kellene tisztában lenni.
2021. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj hülyeséget magaddal. Akármi is az oka, nem éri meg. Ha valóban ennyire zavar a súlyod akkor kezdj el dolgozni magadon. Türelem és kitartás. Hidd el, jobban megéri.
2021. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Szia!figyi most ne az egézségről beszéljünk mert ahogy látom az annyira nem izgat.Ha te most lefogysz pl par nap alatt több kilót akkor ezzel azt éred el hogy pár hét után sokkal több kiló leszel mint most.A gyors fogyás csak rövidtávon működik.Gondolom valami esemény miatt akarsz lefogy i.Viszont tényleg nem éri meg mert csak hízni fogsz hosszútávon
2021. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!