Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan fogyni?

Hogyan tudnék gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani valami gyors és hatásos fogyasztószert/diétát házilag? Gyorsan szeretnék lefogyni kb 2-3 hónap alatt ha sikerül. Most 73 kg vagyok és tudom sok de 50 kg-ra szeretnék lefogyni. Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne! Bántó válaszokkal kíméljetek légyszi!

2021. aug. 26. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
23 kg fogyásról beszélünk. Lehetetlen küldetés lenne 2-3 hónap alatt, hacsak nem akarod veszélyeztetni az egészséged. Tartós fogyást életmódváltással fogsz elérni, szépen fokozatosan, nem pedig csodabogyókkal. Sajnos ez az igazság.
2021. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%
Eselytelen ennyit fogyni 3 honap alatt. Max ha durvan koplalsz, akkor talan.
2021. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Sok mozgás, energia deficit, és minimum napi 1500 kalória bevitele, miközben ügyelsz a makrókra is.

Felesleges bármilyen pirula, fehérjepor és hasonló beszerzése, elhatározás kell hozzá és sok tanulás. Meglepő, hogy milyen sok plusz kalóriát bevisz az ember ártalmatlannak tűnő dolgokkal.

Nekem sokat segített az is, hogy egyes dolgokat - pl. egy szelet Bounty-t - egálba teszek a lemozgásához szükséges mozgás mennyiséggel. 492 kalória vs. 2 óra gyaloglás.

2021. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

kb Napi 1917 kalóriás deficit kellene hozzá (7500kcal/kg*24kg/90nap)


Esélytelen még azoknak is akik már az állóképességük alapból megvan hozzá hogy relatív nagy legyen a kalóriafelhasználásuk.

2021. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Sosem értettem hova sürget az idő. Azt a 23 kilót se tegnap zabáltad fel magadra. Adj időt magadnak és örök életedre kellene változtatnod. Kalóradeficit+mozgás. Szép lassan.
2021. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Gyors fogyás= vitaminhiány, izomvesztes, anyagcsere lassulás, ásványi anyag hiány, hajhullás, emésztési problémák, fogrohadás, gyengeség, ájulás, ingadozó vércukor, cukorbetegség, testképzavar, evészavar, koplalás


Lassú, egészséges fogyás= vércukor normális működése, jó emésztés, közérzet javulása, energikusság, önbizalom, tartós eredmény egy életre, nulla éhezés.


Lehet valasztani.

2021. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
2-3 hónap alatt lehetetlen. Fél évet érdemes rá számolni legalább.
2021. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
6 hónap alatt fogytam 17 kilót, és így is hirtelen soknak érzem, le is lassultam vele. Nagyon kevés idő, amit megszabtál magadnak, ennyi idő alatt csak éhezni lehet és megvonni minden fontosat magadtól. Nem szabad, mert tönkreteszed magad hosszútávon, plusz a dupláját is visszaszedheted később.
2021. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Én 35kg-ot adtam le 9 hónap alatt úgy, hogy mindenre figyeltem és semmi megingás nem volt az étrendemben, illetve heti 5x edzettem. Képzeld el, hogy még így is 9 hónapba került, hogy mindent kizártam ami egészségtelen és nagyon szigorúan vettem MINDENT. (mondjuk rajtam a 35kg mind felesleg volt, tehát nagyban számít, hogy honnan indulsz)


Szóval ha tényleg nagy az elhatározás és a motiváció is rendben van, ezek mellett pedig rettentő nagy kitartásod van, akkor ha jól csinálod és nagyon szigorú vagy magaddal, akkor 2 hónap alatt reális lehet a mínusz 7-8kg.


-23kg a te esetedben (mivel nincs olyan nagyon sok felesleg rajtad, bár a magasságod nem tudjuk..) reális lehet olyan 7-8 hónap alatt ha nagyon komolyan veszed.

2021. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!